Sludinājumu skaits: 6

Foden smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Foden smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi ". Sadaļas "Foden smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Foden smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Foden smagas mašinas

Forden smago mašinu un autobusu ražošana aizsakas 1856. gada . “Edwin Forden Sons & Co” radija vairakas ar tvaiku darbinamas mašinas gan lielas industrialas iekartas, gan nelielus tvaika dzinejus, ka ari lauksaimnieciba noderigas mašinas 1880. gada.
1930. gada uznemums piedzivoja evoluciju, jo tvaiks tika aizstats ar dizeli. Neskatoties uz to Forden tvaika dzineji sava laika tika atziti ka vieni no labakajiem ta laika izgudrojumiem.

Popularakie Foden smago mašinu modeli

Savu nakotni Forden uznemums saistija ar dizela dzinejiem. 1950. gada tie radija modeli, kam dzinejs atradas aizmugure. Taja laika visam mašinam dzineji bija tikai priekša. 1958. gada bija pieejams pilnigi jauns materials, ko sauca par stikla plastiku un šo materilau saka izmantot smago mašinu kabinu izgatavošanai. 1959. gada iznakošais Forden S20 modelis bija vizuali pievilcigs un radits loti nopietnu darbu veikšanai. Septindesmitajos gados tika dibinats uznemums “Forden Co”. Šis uznemums aktivi sadarbojas ar militaristiem un pienema dažada veida tehnikas ražošanas pasutijumus tieši militarajam vajadzibam.

Portala Mascus ir plašs Forden smago mašinu piedavajums. Izmantjot mekletaju jus varesiet atrast Forden smagas mašinas pec izlaiduma gada, modela, atrašanas vietas un citiem parametriem.