Sludinājumu skaits: 25

Chevrolet smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Chevrolet smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi ". Sadaļas "Chevrolet smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Chevrolet smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Chevrolet smagas mašinas

Chevrelot ir smago mašinu ražotajs jau kopš 1981. gada un joprojam ir viens no popularakajiem ražotajiem, kas ražo pikapus. Pirma Chevrolet smaga mašina tika izlaista 1918. gada, tas tika pilnveidtots lidz pilnibai ar nakamo tirdznieciba pieejamo “T” modeli. Fords un Chevrolet bija savstarpeji lielakie konkurenti. Pateicoties elastigai cenu politikai Chevrolet vienmer bija lideris.

Popularakie Chevrolet smago mašinu modeli.

Chevrolet smagas mašinas musdienas ir loti popularas, jo ipaši Silverado modelis. Tas ir viens no garakajiem un atrakajiem pikapu modeliem, kas šobrid pieejams no Chevrolet, tas bus labs pirkums ikvienam, kam nepieciešmas neliels, bet veikls kravu parvadatajs. Chevrolet piedava saviem pircejiem loti plašu dažada veida smago mašina modelus- pikapus.

Loti populars ir ari Chevrolet Avalanche modelis, kas tika izlaists 2009. gada. Šis modelis ir unikals ar to, ka taja ir apvienotas dubulta kabine ar pikapu. Lidz ar to šis modelis ir loti ietilpigs un labi izmantojams nelielu kravu parvadašana.

Trešais visizplatitakais pikapa modelis no Chevrolet ir Colorado. Šis modelis ir salidzinoši ekonomiskaks par parejiem un ar pietiekami augstu kravnesibu.

Ari portala Mascus ir atrodami Chevrolet smago mašinu- pikapu modeli.