Sludinājumu skaits: 84

Unimog smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

Pārnesumkārbas ir ierīces, kas atbildīgas par griezes momenta pārveidošanu un pārnešanu. Pirkt jaunas vai lietotas pārnesumkārbas, mehāniskas vai automātiskas pārnesumkārbas? Kāda zīmola pārnesumkārbu iegādāties? Lai atrastu atbildes uz šiem jautājumiem, Jums jāienāk portālā Mascus, jo pie mums atradīsiet vairāk kā 3000 pārnesumkārbu sludinājumus no Latvijas un ne tikai.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Unimog smagās mašīnas

Smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portāls Mascus, piedāvā plašu Unimong smago mašīnu klāstu. Lai ātrāk atrastu tehniku, kuru meklējiet, izmantojiet Mascus meklētāju, kur iespējams meklēt smagās mašīnas pēc markas, modeļa, izlaiduma gada u.c. Lai iepazītos ar informāciju par Unimog smagajām mašīnām un citu smago un speciālo tehniku, izmantojiet Mascus “Marku lapas”.

Populārākie Unimog smago mašīnu modeļi

Vieni no populārākajiem Unimog modeļiem ir U500Is, kas ir ar pilnpiedziņu. Šis modelis tika testēts uz apgrūtinātas braukšanas ceļiem un bezceļiem. Visi tehniskie parametri bija ļoti labi un mašīna ir raksturojama kā ļoti izturīga.
Arī portālā Mascus ir izvietoti vairāki Unimog smago mašīnu sludinājumi: Unimog 1650, UX100 un citi modeļi.

Atrodot sev interesējošo smago mašīnu, neaizmirstiet sazinieties ar pārdevēju.Pārdevēja kotanktinformācija ir atrodama pie katra sludinājuma.

Unimog smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā