Sludinājumu skaits: 11

Steyr smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Steyr smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi ". Sadaļas "Steyr smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Steyr smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Steyr smagās mašīnas

Mascus piedāvā labāko tehniku un sarakstu ar pakalpojumu sniedzējiem, kas jums noderēs, ja darbojaties transportēšanas jomā. Mascus pats nav šis tehnikas vai pakalpojumu sniedzējs. Portālā Mascus arī atardīsiet plašu Steyr smago mašīnu piedāvājumu.

Populārākie Steyr smago mašīnu modeļi

Ja jūs meklējas pašizgāzējus, tad 2010. Gada Teyr Foton, Kamaz, KRAZ, URAL būs tā tehnika, kas jums iespējams būs vispiemērotākā. 1999. gada Steyr 14S22 modelis arī ir ļoti darba spējīgs modelis, kas nesīs jūsu uzņēmumam peļņu, nevis zaudējumus.

Steyr piedāvā ne tikai smagās mašīnas, bet arī autocisternas, platformas kravu iekarušanai un cita veida tehniku. Lai kādu tehniku jūs vēlaties iegādāties, jūs to atrdīsiet smagās un speciālās tehnikas portālā Mascus.