Lietotas tehnikas meklētājs Aizvērt » Paplašinātā meklēšana

  Izvietot pirkšanas sludinājumu
  Mascus Bloga ziņas
  Sludinājumu skaits: 198

  Nissan smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

  Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Nissan smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi ". Sadaļas "Nissan smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Nissan smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi tehniku marku lapās.

  Lasīt vairāk Aizvērt
  sludinājumus/lappusē

  Nissan smagās mašīnas.

  Nissan ražo vienas no populārākajām smagajām mašīnām jau gadsimtu. Tieši tā pat kā vieglās mašīnas un komerctransportu, uzņēmums ražo arī smagās mašīnas. Ražotās tehnikas daudzveidība ir skaidrojama ar to, ka rūpnīcas ir izpaltītas sešos kontinentos. Nissan smagās mašīnas ļoti populāras ir Irānā, Ēģiptē, Pakistānā un Indonēzijā. Šobrīd uzņēmumam ražošanas jomā ir ļoti lieli plāni attiecībā uz Ziemeļameriku, Japānu, Ķīnu, Brazīliju, Dienvidāfriku, kur arī varētu būt pieprasījums pēc Nissan smagajām mašīnām.

  Populārākie Nissan smago mašīnu modeļi.

  “Nissan Diesel Company” ražo UA21, UA31 un RA51 sērijas autobusus. Jaunākā autobusu sērija ietver mazāka izmēra autobusus, taču lielos autobusus Nissan ražo zem “Spice Runner” logotipa. Populārākie Nissan smago mašīnu modeļi, tai skaitā Japāņu versiju ir : Condor, Big Thumb un Quon.
  Dažādu modeļu klāsts atrodams arī smagās un speciālās tehnikas portālā Mascus.Portālā ir ērts meklētājs, kas ļaus jums atlasīt vēlamo tehniku pēc dažādiem parametriem: markas, modeļa, izlaiduma gada u.c. Iegādājoties Nissan smago mašīnu, jums nebūs problēma atrast vajadzīgās detaļas, jo šie modeļi ir izpaltīti visā pasaulē.