Sludinājumu skaits: 19

Tata smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Tata smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi ". Sadaļas "Tata smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Tata smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

TATA smagas mašinas

Indijas lielakais motortransporta ražotajs ir uznemums “TATA Motors Limited”. Uznemuma 2008.- 2009. gada ienakumi ir vairaki miljardi. Lidz ar to šis uznemums ir Indijas lideris smago mašinu ražošans un tirdzniecibas joma, ka ari ceturtais lielakais smago mašinu ražotajs pasaule un otrais lielakis autobusu ražotajs.
TATA tika dibinata 1945. gada . Uznemumam ir sadarbiba gan ar privatuznemejiem ,gan lieliem uznemumiem, tai skaita ar Fiat. “TATA Motors” ir parnemis ari Dienvidkorejas “Daewoo Commercial Vehicles” un smago mašinu ražošanas uznemumu un tadejadi eksporte divas trešdalas no Korejas smago automašinu tirgus un citam valstim, tai skaita ASV.

Popularakie TATA smago mašinu modeli

Ir pieejami dažadi TATA smago mašinu ar nekustigu rami modeli, sakot jau no 90 z/s lielu jaudu LPT1109, lidz 176 z/s lielai jaudai, kada ir LPT 2518 modelim. Šie modeli pieejami ar 4x2 un 6x4 ritenu piedzinam, ka ari ar dažadam virsbuvem.

TATA traktoru furgoni tiek piedavati pircejiem tris versijas. LPS 3516, kam ir 160 z/s liela jauda, LPS 4018 ar 177 z/s lielu jaudu un LPS 4923 TC ar Cummins 6BT dzineju un 9 atrumu atrumkarbu.

TATA smagas mašinas iegade bus labs ieguldijums. Lai atrastu piemerotako TATA smago mašinu, ieskatieties portala Mascus.