Sludinājumu skaits: 69

Fiat smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Fiat smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi ". Sadaļas "Fiat smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Fiat smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Fiat smagas mašinas

Fiat grupa pirmo reizi pieteica sevi ka Fiat smago mašinu ražotaju komercvajadzibam jau 1901. gada. Kopš ta laika šis uznemums piedava plašu komerctransporta klastu un ir Italijas lideris komerctransporta ražošanas nozare. Daži no Fiat smago mašinu modeliem ir aprikoti ar CD, gaisa kondicionieriem un satelita navigaciju.
Vini izcilakie smago mašinu modeli ir Ducato un Iveco.

Popularakie Fiat smago mašinu modeli.

Fiat ražo ne tikai komerctransportu, bet ari autobusus, ko plašak pazistam zem nosaukuma Irisbus, ka ari pec speciala pasutijuma ražotas ugunsdzeseju mašinas Astra, Magirus un Iveco.
Fiat smagas mašinas viegli atpazistamas pec to stila un izturibas, pateicoties kam ari Fiat ieguvis starptautisku pirceju atzinibu. Zem katra no iepriekš pieminetajiem marku nosaukumiem Fiat radijis ari vairakus modelus, kur katrs modelis atškiras ar kaut ko ipašu.

Fiat Ducato ir liels furgons, kas nemot vera klientu vajadzibas ir pielagot vairakiem regioniem. Videja izmera furgons ir Fiat Scudo. Šis modelis tika radits, lai tas varetu nodrošinat 850- 900kg lielu celtspeju. Tiek piedavats ari modelis, kura celtspeja ir 1000- 1200 kg. Fiat regulari veic uzlabojumus saviem modeliem , lai pirceji sanemtu to,kas viniem nepieciešams.

Ari portala Mascus tiek piedavats plašs Fiat smago mašinu sludinajumu klasts no visas pasaules.