Sludinājumu skaits: 18

Palfinger smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Palfinger smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi ". Sadaļas "Palfinger smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Palfinger smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Palfinger smagās mašīnas

Ja jūs meklējiet kvalitatīvu smago mašīnu, iesakām jums izvēlēties Palfinger smago mašīnu modeļus.
Palfinger rūpnīca savu darbību uzsāka 1932. gadā  Zalcburgā, Austrijā. Palfinger ir viena no līderražotnēm, kas nodarbojās ar hidraulisko pacēlāju, iekrāvēju un izkraušanas sitēmu ražošanu. Palfinger ir ražotnes Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Āzijā. Ja vēlaties veikt labu ieguldījumu, tad jums noteikti jāizvēlās Palfinger smagās mašīnas, kas ir augstas kvalitātes un ļoti izturīgas.

Populārākie Palfinger smago mašīnu modeļi

Populārākie Palfinger modeļi ir atrodami arī portālā Mascus, piemēram, Palfinger PK 12500 pacēlājs/ceļamkrāns. Šis modelis ir ar dīzeļa – gāzes dzinēju un manuālu transmisiju. Tā celtspēja ir 6000kg. Šis pacēlājs ir lielisks kompromiss starp saprātīgu cenu un labu kvalitāti un lieliskām darba spējām.
Daudz kompaktāks modelis no Palfinger ir PC 3300. Šī modeļa celtspēja ir 2150kg un tas ir ļoti viegli vadāms.

Ja jums nepieciešams ļoti izturīgs pacēlājs ar lielu celtspēju, tad jums jāizvēlās Palfinger PK150002. G modelis nodrošina celtspēju 3,15 tonnas.