Sludinājumu skaits: 14

Astra smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Astra smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi ". Sadaļas "Astra smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Astra smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Astra smagas mašinas

Izturiba un drošiba ir ipašibas, ar kuram bieži tiek apveltits magas tehnikas ražotajs Astra. Šis smagas mašinas ir konstruetas ta, lai tas nepadotos grutu darbu priekša, tieši tapec parasti šo smago mašinu izvelas tie uznemumi, kas nodarbojas ar buvniecibu, mežizstradi, ka ari militaristi.

Portala Mascus ir pieejams plašs Astra smago mašinu klasts. Lidz ar to, ja jusu uznemumam nav iespejas iegadaties jaunu smago mašinu, ir iespeja iegadaties lietotu.

Popularakie Astra smago mašinu modeli

Ar ipaši izturigu assi, kas izgatavota no speciala terauda, HHD8 (GVW 50T) piedava lielisku izturibu un labu darba izpildi pat braucot pa bezceliem vai citam gruti izbraucamam vietam. Izmantojot priekšejas un aizmugurejas bremzes, jus jutisiet “Duo Duplex” tehnologijas priekšrocibas, kas nodrošina labu mašinas kontroli pat pie vissmagako kravu parvešanas.

HD8 8x4 (GVM 50T) piedava lielisku degvielas paterinu pateicoties augsta limena siltuma izejai. Astra smagas mašinas tiek piedavatas 4x4 lidz pat 8x8 piedzinam.

Lai atrastu sev interesejošu Astra smago mašinu, izmantojiet Mascus mekletaju, kas palidzes jums atrast Astra smago mašinu pec izlaiduma gada, atrašanas vietas, nobraukuma un citiem parametriem.