Lietotas tehnikas meklētājs Aizvērt » Paplašinātā meklēšana

  Izvietot pirkšanas sludinājumu
  Mascus Bloga ziņas
  Sludinājumu skaits: 264

  Hino smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

  Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Hino smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi ". Sadaļas "Hino smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Hino smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi tehniku marku lapās.

  Lasīt vairāk Aizvērt
  sludinājumus/lappusē

  Hino smagās mašīnas.

  Hino ir līderis dīzeļdzinēju automašīnu ražošanā kopš 1942. gada. Šie dzinēji un automašīnas ir ļoti populāri arī mūsdienās. Arī portālā Mascus ir izvietoti Hino smago mašīnu sludinājumi.
  Hino smagās mašīnas ir izturīgas un drošas, lai veiktu grūtus uzdevumus, kas prasa lielu slodzi tehnikai.

  Populārākie Hino tehnikas modeļi

  Viens no pierasītākajiem modeļiem no Hino ir 15, 000kg smagais Hino 338 modelis, ko izvēlās daudzi būvniecības uzņēmumu savu darbu veikšanai. Tās kabīnes apaļais un airodinamiskais dizains ir pārliecinošs un rada ļoti dārgas tehnikas iespaidu. Piekabe ar ērtu iekraušanas un izbēršanas iespēju atvieglos jūsu darbu, jāpiemin, ka šīs mašīnas ir aprīkojamas arī ar cementa maisītājiem, kas ir svarīgs faktors tehnikas izvēlē daudziem būvniecības uzņēmumiem.

  Arī Hino Ranger modelis ir ļoti pieprasīts. Ērtās piekabes ar izkraušanas iespēju no sāniem, kā arī liela izturība pārvadājot dažāda smaguma kravas ir tikai daži faktori, kāpēc daudzi uzņēmumi izvēlās tieši šo modeli.

  Lai kādas būtu jūsu prasības attiecībā uz būvniecības tehniku, Hino spēs attaisnot sevi visās jomās. Meklējiet Hino markas smagās mašīnas portālā Mascus.