Lietotas tehnikas meklētājs Aizvērt » Paplašinātā meklēšana

  Izvietot pirkšanas sludinājumu
  Sludinājumu skaits: 52

  FAW smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

  Pārnesumkārbas ir ierīces, kas atbildīgas par griezes momenta pārveidošanu un pārnešanu. Pirkt jaunas vai lietotas pārnesumkārbas, mehāniskas vai automātiskas pārnesumkārbas? Kāda zīmola pārnesumkārbu iegādāties? Lai atrastu atbildes uz šiem jautājumiem, Jums jāienāk portālā Mascus, jo pie mums atradīsiet vairāk kā 3000 pārnesumkārbu sludinājumus no Latvijas un ne tikai.

  Lasīt vairāk Aizvērt
  sludinājumus/lappusē

  FAW smagās mašīnas – būvēts stiprs un izturīgs

  1953. gadā „First Automobile Works”, saukta arī kā FAW, atvēra durvis, un bija sākumā kā Ķīnas autobusu, kravas automašīnas, un automobiļu rūpnīca. FAW uzskata par pionieri Ķīnas autobūves nozarē. Cauri gadiem FAW ir izveidojusi attiecības ar daudziem citiem līderiem tehnikas ražošanas jomā, tostarp Ford Motor Company, Mazda Motor Corporation Toyota Motor Corporation, un Volkswagen AG. Viens no populārākajiem FAW ražojumiem ir FAW kravas automašīnas.

  Ir vairāki FAW kravas mašīnu modeļu, ko ikdienas sastopam uz ceļiem.FAW kravas automašīnām ir standarta kabīne, pagarināta kabīne, un apkalpes kabīnes modelis. FAW kravas automašīnas iedalās vieglajās, vidējās un smagās kravas automašīnās- jums atliek tikai izvēlēties,kura ir nepieciešama jums.

  Populārākie FAW smago mašīnu modeļi pārdošanā

  Viens no populārākajiem FAW modeļiem ir 3 Ton modelis 7.130FL. Tā funkcijas pilnā ļauj bremzēt ar gaisa bremzēm kopā ar atsperu bremzēm. Tehnika var sasniegt ātrumu līdz 106 kw / h. Tā piedāvā 8,5 ātrumu pārnesumkārbu. 4 cilindrus, 4 taktu turbo dzinēju un 350 ZS.

  FAW betona maisītājs ir tik pat pieprasīta FAW tehnika. Arī pašizgāzēji tiek piedāvāti dažādās variacijās un modeļos. Tie ir pieejami no 6m un līdz 10m. Tāpat kā visa FAW tehnika, tie būvēti izturīgi.Ja jūs interesē šī tehnika, ieskatieties portālā Mascus un jūs atradīsiet to, ko meklējiet.