Sludinājumu skaits: 103

Volkswagen smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Volkswagen smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi ". Sadaļas "Volkswagen smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Volkswagen smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Volkswagen smagas mašinas un komerctransports

Volkswagen  rašanas  sakums ir 1933. gads. Adolfs Hitlers velejas dot vacu tautam mazu, letu, izturigu un praktisku cetrvietigu auto –tautas mašinu, ko burtiska tulkojuma ari nozime Volkswagen. Jaunais auto bija bija loti radikals inženiertehniska zina – arejais veidols, mašinas aizmugure novietotais ar gaisu dzesinamais dzinejs, dzineja ipatneja klabona, gataviba traukties ar atrumu 100 km/h.
 No 1952. – 1967. gadam  Voklswagen iekaroja visu pasauli. Tas bija popularakais no rietumvacu autoindustrijas ražojumiem.

Popularakie Volkswagen smago mašinu un komerctransporta modeli

1996. gada tika atverta jauna ražotne Riodežaneiro un ta kluva par lielako ražotni Brazilija. Volkswagen saka ražot visa veida mašinas- sakot no vieglajam lidz pat smagajam mašinam. Vieni no vispopularakajiem modeliem nelielielais komerctransports, kam plašu pielietojumu var atrast ikviens uznemums.

Ari portala Mascus atrodams tadu popularu Volkswagen modelu smagas mašinas un koerctranports ka: Crafter, Caddy un LT serija.