Sludinājumu skaits: 14

Sinotruk smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

Pārnesumkārbas ir ierīces, kas atbildīgas par griezes momenta pārveidošanu un pārnešanu. Pirkt jaunas vai lietotas pārnesumkārbas, mehāniskas vai automātiskas pārnesumkārbas? Kāda zīmola pārnesumkārbu iegādāties? Lai atrastu atbildes uz šiem jautājumiem, Jums jāienāk portālā Mascus, jo pie mums atradīsiet vairāk kā 3000 pārnesumkārbu sludinājumus no Latvijas un ne tikai.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

SINOTRUK ir uzņēmums, kas ir reģistrēts Honkongā. Tas uzsāka savu darbību 2004. gadā. SINOTRUK ir meitas uzņēmums Ķīnas Nacionālās ‘Heavy Duty Truck Group’, kas ir trešais lielākais smago kravas automašīnu ražošanas uzņēmums Ķīnā. SINOTRUK mātes uzņēmums atrodas Shandongā.

SINOTRUK specializējas smago transportlīdzekļu ražošanā, piemēram, kravas automašīnas un puspiekabes . Šīs automašīnas tiek izmantotas dažādiem mērķiem, piemēram, kalnrūpniecībā, lielgabarīta kravu pārvadāšanā, celtniecības, metālu ražošanas jomā u.c.


SINOTRUK vadošais kravas automašīnas modelis ir HOWO. Šī smagā mašīna ir ar 4 taktu tiešās iesmidzināšanas dīzeļdzinēju. Mašīnas jauda- 290z.s. pie maksimālā griezes momenta, vairāk nekā 1100 Nm. Vadītāja kabīnēs ir pietiekami daudz vietas, lai būtu ērti šo mašīnu vadīt. Tas aprīkots arī ar gaisa kondicionētāju, radio un citām ērtībām, kas piedod šai mašīnai papildus ērtības. Vēl popularitāti no Sinotruck ražotajām kravas mašīnām ir ieguvuši HOYUN un Golden Prince modeļi.


SINOTRUK tehnika konstruēta tā, lai būtu neliels degvielas patēriņš, kas mūsdienās pie degvielas cenu kāpuma ir ļoti būtisks faktors, lai varētu ietaupīt naudu.