Sludinājumu skaits: 204

Mack smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Mack smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi ". Sadaļas "Mack smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Mack smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Mack smagās mašīnas

“Mack trucks, Inc.” bija pirmā rūpnīca ASV, kur ražoja smagās mašīnas un motorus. Šī ražotāja smagās mašīnas ir pazīstamas ar to izturību un labo kvalitāti.

“Mack trucks, Inc.” radot dizainu, cenšās visu sabalasēt, lai funkcionalitāte iet roku rokā ar ērtu lietošanu un drošību. Šī metode tiek pielietota it visā, ko ražo Mack: dzinējos, ātrumkārbās un tarnsmisijā, kas kopā darbojas lieliski.

Populārākie Mack smago mašīnu modeļi

Mack smagās mašīnas ir konstruētas smagu darbu veikšanai, piemēram, būvniecības nozarē. Ļoti daudzi būvniecības uzņēmumi izvēlās savā darbā izmantot tieši Mack smagās mašīnas, jo tās ir ļoti izturīgas.

Ir astoņpadsmit jauni Mack smago mašīnu modeļi, kas šobrīd ir pieejami pārdošanā. Šiem modeļiem ir dažādi dzinēju tipi un līdz ar to arī jauda un ritošās daļas konstrukcijas atšķirības. Tāpēc pirms izdarīt izvēli, ir jāizplāno, kādiem darbiem smagā mašīna tiks izmantota.

Smagās un speciālās tehnikas portāls Mascus piedāvā ļoti plašu smagās un speciālās tehnikas klāstu, tai skaitā  Mack smagās mašīnas. Lai atrastu smagās mašīnas, kas jūs interesē, izmantojiet ērto Mascus meklētāju.