Sludinājumu skaits: 45

Toyota smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Toyota smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi ". Sadaļas "Toyota smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Toyota smagās mašīnas ar nekustīgu rāmi tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Toyota smagas mašinas

Toyota piedava saviem pircejiem visdrošako un ertako videja izmera pikapu- Toyota Tundra Tacoma. Šis lieliskais modelis ir pieejams par pienemamu cenu, ir pietiekami augsts un aprikots ar dažadam papildus iespejam, lai atvieglotu darbu. Gan Toyota Tundra, gan Toyota Tacoma viscaur ir ka augstas kvalitates un drošibas zimols. Toyota piedava kompaktu pikapu, kuru pazist pirceji ar nosaukumu Toyota Hilux, kas tirgu tika piedavats lidz 1994. gadam.

Popularakie Toyota modeli pardošana

Toyota Tacoma

Toyota Tacoma ir pieejams pircejiem jau kopš 1995. Gada, ka kompakts Toyota pikaps, kas radits, lai aizstatu Toyota Hilux modeli. Toyota Tacoma modelis guvis lielus panakumus Apvienota Karaliste, kur liela dila pirceju velejas iegadaties šo modeli tieši ta kompaktuma del. Modelis pieejams par demokratisku cenu un aprikots ar vairakam drošibas iekartam, ka piemeram, pretblokešanas bremzem, elektronisku bremžu sadali un gaisa spilveniem.

Toyota Tundra

Toyota Tundra ir ka lielakais brali no Toyota piedavatas pikapu linijas. Šis Toyota modelis ir lielaka izmera pikaps un tiek eksportets ari uz Ziemelameriku.

Toyota Helix

Sakuma Toyota Helix tika piedavats pircejiem ka tiešais konkurents Datsun smagajai mašinai. Kopš 1968. gada, kad šis smagas mašinas ir pardošana, visjaunakas paaudzes Toyota Helix, kas tika izlaists 1988. gada tika aprikots ar vairakiem tehniskajiem risinajumiem, kas vinu izvirzija ka labu konkurentu Datsun. Šie modeli musdienas nav ipaši izplatiti, tomer portala Mascus jus atradisiet šis tehnikas sludinajumus, ko piedava pardeveji no visas pasaules.