Sludinājumu skaits: 3 516

Parnesumkarbas pardošana - rezerves dalas

MANPārnesumkārbas kalpošanas ilgums ir tieši atkarīgs no paša auto vadītāja – no braukšanas stila un lietotāja paradumiem, kā arī no auto uzturēšanas – cik bieži tiek veikta apkope un pārbaude. Gadījumā, ja kravas automašīnai pārnesumkārba ir bojāta, ne vienmēr ir iespēja to nomainīt uz pilnīgi jaunu. Tāpēc Mascus piedāvā plašu lietotu pārnesumkārbu klāstu no visas pasaules. Mascus izvietotas MAN, MERCEDES-bENZ, VOLVO, kā arī IVECO, DAF un citu marku lietotas pārnesumkārbas. Apskatiet visu piedāvājumu, vai arī izmantojiet Mascus meklētāju, lai atlasītu pēc markas, modeļa un valsts.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Pārnesumkārbas galvenais uzdevums ir izmainīt pārvadāma griezes momenta lielumu un virzienu, kas nozīmē, iegūt atpakaļgaitu nemainot kloķvārpstas griešanās virzienu, kā arī neitrālo stāvokli, kad griezes moments uz riteņiem nav jāpārvada.


Pārnesuma kārbas tiek iedalītas pēc darbības principa sekojoši: daļēji automātiskās pārnesumkārbas, automatizētās ātrumkārbas, pilnīgi automātiskās, bezpakāpju ātrumkārbas. Lai varētu izmantot motora jaudu pēc iespējas efektīvāk, pakāpju skaitu zobratu pārnesumkārbā palielina. Šim nolūkam ieslēdz starpreduktoru, kas ir divpusējs reduktors, kurš dod iespēju divkāršot pārnesumkārbas pakāpju skaitu.


Daļēji automātiskās ātrumkārbās sajūgu ieslēdz un izslēdz mehanizēti, bet pārnesumus pārslēdz ar roku. Pārnesumu pārslēgšana notiek pakāpju veidā. Automatizētajās ātrumkārbās gan sajūga izslēgšana, gan pārnesumu pārslēgšana notiek mehanizēti. Arī šajā gadījumā pārnesumu pārslēgšana notiek pakāpju veidā. Pilnīgi automātiskajās ātrumkārbās pārnesumu pārslēgšana var notikt gan pakāpju, gan bezpakāpju veidā.


Mascus ir plašs dažāda veida pārnesumu kārbu piedāvājums. Jūs atradīsiet lietotas pārnesumkārbas, kas paredzētas, piemēram, ZF, SCANIA, VOLVO, MERCEDES-bENZ, MAN kravas automašīnām. Atcerieties, ka MASCUS nav šo pārnesumkārbu tirgotājs. Ja vēlaties iegādāties pārnesumkārbu, lūdzu, atveriet konkrēto sludinājumu un sazinieties ar pārdevēju.