Mascus ziņas- Pavasaris 2017Tehnikas novērtēšanas rīks Jūsu mobilajā telefonā

Mascus ir izstrādājis mobilo aplikāciju, kas paredzēta tehnikas un aprīkojuma detalizētai novērtēšanai.

Aplikācija ļauj ātri un ērti novērtēt iekārtas tehnisko stāvokli un reģistrēt to sistēmā. Novērtējums pieejams aplikācijā gan ar, gan bez interneta pieslēguma.

Šī aplikācija ir lielisks palīgs ikdienas darbā, kas būtiski ietupīs Jūsu laiku, jo aizstāj informācijas rakstīšanu uz papīra. Tagad informācija par tehniku ir ievadāma tikai ar dažu klikšķu palīdzību!

Vēlaties uzzināt vairāk? Lūdzu, sazinieties ar mums!Vairāk kā 100 000 smagās un speciālās tehnikas specifikācijas pieejamas portālā Mascus

Mascus specifikāciju sadaļa ir lielisks avots informācijas iegūšanai par smago un speciālo tehniku. Specifikāciju sadaļā atradīsiet ļoti plašu informāciju par konkrēto tehniku, piemēram, svars, izmērs, jauda, celtspēja u.c. informāciju. Jūs varat arī lejupielādēt konkrētā ražotāja datu lapu PDF formātā.

Vairāk kā 100 000 specifikācijas par 1200 dažādiem smagās un speciālās tehnikas zīmoliem.

Klikšķiniet šeit, lai atvērtu specifikāciju sadaļu!Ritchie Bros. izsole- tūkstošiem dalībnieku no visas pasaules

Piecas intensīvas izsoles dienas, tūkstošiem izsoles dalībnieku no visas pasaules. Vairāk kā desmit tūkstoši tehnikas vienības pārdotas jaunajiem īpašniekiem tikai dažu minūšu laikā. Šie fakti nespēj pārsteigt Ritchie Bros. Orlando (ASV) izsoles dalībniekus.

Nemainīgi tiek ievērots Ritchie Bros. zelta likums- visas vienības tiek pārdotas par visaugstāko cenu, un izsole bez iepriekšējas rezervācijas procesu padara vēl interesantāku.

Piedāvājam noskatītes video Ritchie Bros. Orlando izsoles placis.

Vēlaties uzzināt par pārdošanas cenām pēdējās Ritchie Bros. izsolēs? Izveidojiet bezmaksas kontu un saņemiet piekļuvi informācijai par tehnikas cenām, kas tika pārdotas izsolēs pēdējo 24 mēnešu laikā.

Apmeklējiet Ritchie Bros. Mājas lapu un izveidojiet savu kontu bez maksas jau šodien!Mascus komanda plāno jaunu produktu izstrādi un ieviešanu!

ehnikas novērtēšanas rīks, Mascus platformas uzlabošana, nomas sadaļa un citi uzlabojumi. Lai pārrunātu šos un citus jautājums, Mascus komanda šī gada februārī tikās Romā. Dalībnieki no 22 valstīm, kā arī kolēģi no Ritchie Bros. tikās, lai dalītos pieredzē. Mums bija patiess prieks tikties ar ilgadējo Mascus klientu no Itālijas- Paolo Napoleoni- www.omeco.it. Paolo dalījās savā pieredzē, izmantojot Mascus jau daudzus gadus. Arī turpmāk mēs Jūs informēsim par jaunumiem un uzlabojumiem Mascus lapā!Iespaidīgākie sludinājumi, kas izvietoti Mascus aprīlī

Katru mēnesi piedāvājam apskatīt iespaidīgākos un interesnatākos tehnikas sludinājumus, kas izvietoti portālā Mascus.

Mēs regulāri pievienojam jaunus video arī mūsu YouTube kanālā- Neaizmirsti abonēt!Mascus jaunums: Tehnika un aprīkojums nomai!

Mascus prezentē jaunumu- sadaļu tehnikai un aprīkojumam, kas paredzēts nomai. Klikšķini šeit, lai atvērtu nomas sadaļu!

Jums ir tehnika, kuru vēlaties iznomāt? Sazinieties ar Mascus, lai saņemtu piedāvājumu sludinājumu publicēšanai. Pie katra sludinājuma pievienosim arī Jūsu uzņēmuma logo. Piesaistiet jaunus klientus un palieliniet sava uzņēmuma atpazīstamību ar Mascus!