Sludinājumu skaits: 805

MAN dzinēji pārdošanā

MAN piedāvā dīzeļdzinējus un gāzes dzinējus ar jaudu no no 37 kW līdz 397 kW (no 50 ZS līdz 1900 ZS). Tā kā MAN ir gadu desmitiem ilga dzinēju ražošanas pieredze, MAN dzinēji ir vieni no vadošajiem tirgū. Nepieciešamības gadījumā MAN rūpnīca piedāvā izstrādāt arī individuālus risinājumus, lai palīdzētu saviem klientiem sasniegt labākos rezultātus. Gadījumos, kad esošais dzinējs ir bojāts, ne vienmēr nepieciešams iegādāties jaunu dzinēju no rūpnīcas, vienmēr ir iespēja apsvērt lietota MAN dzinēja iegādi. Smagās un speciālās tehnikas tirgus vietnē Mascus ir vairāk kā 340 MAN lietotu dzinēju pārdošanā. Aplūkojiet piedāvājumu un sazinieties ar pārdevēju, lai iegūtu vairāk informācijas.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Dzinējs jeb motors ir iekārta, kas enerģiju pārvērš mehāniskajā enerģijā. Šis termins "motors" ir aizgūts no vācu valodas, un pārsvarā par motoriem tiek saukti elektrodzinēji un iekšdedzes dzinēji. Dzinēji tiek iedalīti primārajos un sekundārajos. Primārie dzinēji ir tādi dzinēji, kas pārvērš dabas enerģētiskos resursus mehāniskajā darbā, bet sekundārie dzinēji pārveido enerģiju, ko saražojušas vai uzkrājušas citas ierīces.


MAN saviem klientiem piedāvā īpaši izstrādātu dzinēju programmu, kā arī uzlabotu MAN TGL dzinēju.Jaunie MAN Common Rail dzinēji ir ar optimālu griezes momenta līkni, mazu patēriņu un gariem tehniskās apkopes intervāliem. Jaudīgie un videi saudzīgie Euro 6 standartam atbilstošie D08 sērijas četru un sešu cilindru rindas dzinēji ar jaudu no 110 kW (150 ZS) līdz 184 kW (250 ZS) darbojas gandrīz bez kaitīgajiem izmešiem.


MASCUS piedāvā plašu ne vien MAN tehnikas klāstu, bet arī MAN dzinēju piedāvājumu. Atcerieties, ka MASCUS nav dzinēju tirgotājs. Lai iegūtu vairāk informācijas par konkrēto dzinēju, lūdzu, sazinieties ar pārdevēju. Pārdevēja informāciju atradīsiet, atverot sludinājumu.