Sludinājumu skaits: 471

MAN kabīnes un interjers pārdošanā

Tā kā tieši pateicoties vadītājam krava tiek nogādāta vajadzīgajā gala punktā laikus, tad MAN kabīnes ražotāji pievērš lielu nozīmi vadītāju komfortam. Tieši vadītāja rīcībai pie stūres ir būtiska nozīme, lai brauciens būtu drošs, ekonomisks un līdz ar to arī transportēšana būtu droša. MAN rūpējas par drošu darba vietu auto vadītājiem, lai braukšana nenogurdinātu un viņi varētu koncentrēties. Gadījumā, ja vēlaties iegādāties lietotu MAN kabīni vai rezerves daļās, ieskatieties Mascus piedāvājumā. Atcerieties, ka Mascus nav šo preču tirgotājs. Lai uzzinātu vairāk atveriet sludinājumu un sazinieties ar pārdevēju

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Kabīne ir slēgta telpa, kas paredzēta transporta līdzekļa vadītājam. Tā ir neatņemama daļa no transportlīdzekļa, kas aprīkota ar visu nepieciešamo, lai transporta līdzekli varētu vadīt. Tā kā MAN ir ļoti svarīgi kravas automašīnu vadītājiem nodrošināt ērtu un drošu darba vietu, lai braukšana nenogurdinātu un viņi varētu koncentrēties, tad šīs kabīnes ir aprīkotas ar visu nepieciešamo, lai vadītājs varētu gan atpūsties, gan koncentrēties uz darbu.


MAN piedāvā kabīnes dažādās variācijās un komplektācijās: XXL kabīnes vislielākās no MAN piedāvātajām kabīnēm, kas īpaši pielāgota ļoti gariem braucieniem, XLX kabīnes ir garas un platas ar vidēji augstu jumtu,kas ir ideāli piemērotas garo distanču satiksmei. MAN piedāvā arī mazāka izmēra kabīnes- M, L, LX un XL. Šīs kabīnes ir mazākas un šaurākas, līdz arto būs pareizais risinājums, ja kravas jāpārvadā īsos maršrutos. Mascus Latvija atradīsiet tādu populāru zīmolu kabīnes kā: Mercedes-benz un SCANIA.


Neatkarīgi no tā vai vēlaties iegādāties MAN kabīni, vai cita ražotāja atcerieties, ka Jums ir jāsazinās ar pārdevēju, jo MASCUS nav kabīņu tirgotājs. Atveriet sludinājumu un labajā pusē atradīsiet kontaktu informāciju- tālruni, kā arī ir iespēja uzreiz nosūtīt ziņu pārdevējam. Ja neatradāt to, ko meklējat, iesakām izvietot pirkšanas sludinājumu, kuru saņems MASCUS lietotāji, kuri atzīmējuši, ka tirgo konkrēto tehniku. Ja Jums ir jautājumi vai vēlaties izvietot savu kabīņu piedāvājumu MASCUS lapā, sazinieties ar mums.