tehnikas meklētājs Aizvērt » Paplašinātā meklēšana

  Izvietot pirkšanas sludinājumu
  Sludinājumu skaits: 1 818

  Kompaktie traktori pārdošanā

  Bez kvalitatīvas komunālās tehnikas nav iedomājama pilsētvides sakopšana un uzlabošana, tāpēc liela daļa pasaulslavenu tehnikas ražotāju piedāvā ne tikai lielgabarīta tehniku, bet arī tādu, kas paredzēta darbiem pilsētās. Arī Mascus ir pieejams saraksts ar plašu komunālās tehnikas klāstu, tai skaitā kompaktos traktorus, kas lieliski noder darbiem pilsētas vidē. John Deere, Kubota, Iseki ir tikai daži no pasaulē pazīstamiem zīmoliem, kuru ražotos kompaktos traktorus Jūs varat atrast Mascus. Atcerieties, ka Jums jāsazinās ar pārdevēju, lai iegūtu vairāk informācijas par tehniku, jo Mascus nav šīs tehnikas tirgotājs. Kompakto traktoru piedāvājumu, lūdzu, skatiet zemāk.

  Lasīt vairāk Aizvērt
  sludinājumus/lappusē

  Lietoti kompaktie traktori portālā Mascus

  Portālā Mascus ir pieejami visu populārāko lietoto kompakto traktoru veidi, zīmoli un modeļi, ieskaitot   Kubota, Wille, Holder u.c. Daudziem kompaktajiem traktoriem ir mazs darba stundu skaits  un veikta pilna apkope.
  Šobrīd portālā Mascus ir atrodams ļoti plašs dažādu lietotu kompakto traktoru piedāvājums no visas Eiropas.

  Kā Mascus palīdz iegādāties lietotu kompakto traktoru?

  Lai atrastu lietotu kompakto traktoru, Jūs varat izmantot ērto meklētāju. Kad atradīsiet  kompakto traktoru, kuru Jūs vēlētos iegādāties, lūdzu, izmantojiet pārdevēja kontaktinformāciju, kas norādīta sludinājumā, lai sazinātos tieši ar dīleri. Un atcerieties, ka mēs neiekasējam komisijas naudu, jo neesam starpnieki!

  Kā Mascus palīdz pārdot lietotu kompakto traktoru?

  Lai pārdotu lietotu kompakto traktoru, Jums jāveic reģistrācija portālā Mascus. Ja Jūs pārdodat un iepērkat kompaktos traktorus, mēs iesakām piereģistrēties portālā Mascus kā dīlerim, un izmantot dīleriem paredzētos piedāvājumus.
  Ja Jūs esat privātpersona, kas vēlas pārdot  lietotu kompakto traktoru, iesakām reģistrēties sitēmā kā privātpersonai,  un izmantot dažādus rīkus, kas atvieglos meklēšanu un cenu salīdzināšanu.

  Izlasiet arī Mascus lietošanas vispārējos nosacījumus un iepazīstieties  ar sludinājumu izvietošanas cenrādi
  Tiklīdz Jūsu reģistrācija būs apstiprināta, Jūs varēsiet sākt ievietot lietotu kompakto traktoru sludīnājumus portālā Mascus.
   
  Ja Jums ir vēl kādi jautājumi par lietota kompaktā traktora pārdošanu, sludinājuma izvietošanu vai radušās citas neskaidrības, sazinieties ar Mascus komandu.

  Kompaktie traktori pārdošanā