Sludinājumu skaits: 1 510

Scania dzinēji pārdošanā

SCANIA piedāvā dažāda lieluma dzinējus ar jaudu no 202 līdz 566 kW. Būtiski, ka SCANIA rūpnieciskie dzinēji atbilst emisiju ierobežojumiem. SCANIA dzinēji nodrošina zemu degvielas patēriņu, saglabājot jaudu, lai veiktu darbu pēc iespējas efektīvāk. Dzinēji ir ne tikai efektīvi, bet arī ekoloģiski. Uzņēmums SCANIA ir viens no līderiem rūpniecisko dzinēju ražošanā, kas piedāvā saviem klientiem arī servisa pakalpojumus visā pasaulē. Papildus rūpnieciskajiem dzinējiem SCANIA piedāvā ģeneratorus, kas lieliski noderēs gadījumos, kad darbi veicami nomaļos būvlaukumos vai kalnrūpniecības rajonos. Jāatzīmē arī SCANIA elektroenerģijas ražošanas dzinēji, kas būs noderīgi gan kā rezerves enerģijas avots vai arī pilnas jaudas enerģijas nodrošināšanai.
Interneta tirgus vietnē Mascus ir plašs lietotu SCANIA dzinēju klāsts. Atcerieties, ka Mascus nav šo dzinēju tirgotājs. Lai sazinātos ar tirgotāju Jums jāzvana uz tālruņa numuru, kas redzams pie sludinājuma, to atverot. Gadījumā, ja arī Jūs vēlaties izvietot reklāmu Mascus, lūdzu, sazinieties ar mums.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Scania ir izstrādājusi augstākās klases dzinēju tehnoloģijas, lai nodrošinātu maksimālu produktivitāti. Zems degvielas patēriņš, izcila jaudas un svara attiecība, ilgs darbmūžs un zemas uzturēšanas izmaksas nozīmē, ka no Scania dzinēja jūs varat sagaidīt izcilu ekspluatācijas ekonomiju. Uzņēmums Scania ir pasaulē vadošais dzinēju tehnoloģiju ražotājs, piedāvājot plašu dzinēju klāstu. Scania piedāvā rūpnieciskos dzinējus ar jaudas diapazonu no 202 līdz 566 kW, kuģu dzinējus un dzinējus elektroenerģijas ražošanai. Izturīgie dzinēji ar zemu degvielas patēriņu nodrošina maksimālu darbspējas laiku ar minimālu apkopi.


Mascus atradīsiet plašu lietotu Scania dzinēju klāstu. Atcerieties, ka Mascus nav šo dzinēju tirgotājs. Ja vēlaties iegādāties lietotu Scania dzinēju, lūdzu, atveriet sludinājumu un sazinieties ar pārdevēju. Pārdevēja kontaktu informācija ir redzama sludinājuma labajā pusē, to atverot.