Mascus ir Jūsu smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības vieta

Ietaupiet laiku uz lietoto iekārtu meklēšanas rēķina

Vai nav jauki, ja var viegli atrast visaptverošu informāciju par lietotām celtniecības, lauksaimniecības,iekraušanas- izkraušanas, mežizstrādes, transportēšanas tehniku vienuviet? Un kā ir ar informācijas atrašanu par kompānijām vai pakalpojumu nodrošinātājiem, kas iesaistīti smagās un speciālās tehnikas uzņēmējdarbību?

Mascus ir viss par smago un speciālo tehniku

Mascus ir neatkarīga elektroniska tirdzniecības vieta, kurā Jūs varat atrast tūkstošiem lietotu smago un speciālo tehnikas sludinājumu pārdošanai no Jūsu lokālās tirdzniecības vietas, visā Latvijā, ārzemēs un visā pasaulē. Mēs specializējamies:


Pārlūkošana bez maksas, turklāt, savā valodā

Mascus darbojās, lai atvieglotu Jums meklēšanu. Atrodiet Eiropas un visas pasaules izplatītāju galveno zīmolu un iekārtu modeļu piedāvājumus. Pats labākais ir tas, ka šo informāciju mēs sniegsim Jums Jūsu vietējā valodā.

Ērts meklēšanas un salīdzināšanas darbarīks

Mēs esam izveidojuši lietošanai ērtu meklēšanu, kas ļauj Jums vienkāršot vai paplašināt meklēšanu, lai atrastu Jums nepieciešamo tehniku, piemēram, saskaņā ar mašīnas tipu, zīmolu, atrašanās vietu, cenu vai izgatavošanas gadu. Salīdzināšanas darbarīks palīdz Jums ātri un bez piepūles salīdzināt iekārtu sludinājumus.

Sazinieties tieši ar pārdevēju

Mēs neiejaucamies Jūsu sarunās vai darījumos. Kad Jūs esat atraduši sev piemērotu lietoto tehniku vai iekārtu, Jums jāsazinās ar pārdevēju tieši, izmantojot tiešsaistes veidlapu, kas pieejama produkta lapā zem pārdevēja adreses vai kontaktinformācijas. Ja Jūs runājat ar pārdevēju, neaizmirstiet pieminēt, ka informāciju par viņiem ieguvāt no Mascus.


Uzziniet par transportēšanas vai finansiālo pakalpojumu izcenojumiem šeit

Jūs esat atradis pareizo iekārtu, bet cik maksās, lai to nogādātu pie Jums? Iegūstiet Mascus Transportēšanas vai Finansiālo pakalpojumu izcenojumus. Vienkārši produkta kartē noklikšķiniet uz Finansiālo/Transportēšanas pakalpojumu saiti, ievadiet savu informāciju un tad Jūs varēsiet sazināties ar finansēšanas/transportēšanas kompāniju.

Reģistrējieties šodien par brīvu un jau tagad sāciet meklēt lietoto tehniku.

Mascus skaitjos

Mascus skaitjos

Atsauces