Sludinājumu skaits: 5

Van Hool treileri pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Van Hool treileri ". Sadaļas "Van Hool treileri" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Van Hool treileri tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Van Hool furgoni

Van Hool furgoni ir ieguvuši vispasaules slavu un atpazīstamību. Tāpēc arī smagās un speciālās tehnikas portālā Mascus ir šo furgonu sludinājumi.

“Van Hool NV” atrodas beļģijā. Uzņēmums tika dibināts 1947. gadā Bernards Van Hools. 1957. Van Hool noslēdza sadarbību ar Fiat un sāka iztsrādāt Fiat automobīļu dzinējus. Šī sadarbība beidzās 1981. gadā, bet pateicoties tieši šai sadarbībai, Van Hool vārds kļuva tik ļoti populārs un atpazīstams.

Ar 4500 darbiniekiem un vairāk kā 5000 Van Hool furgonu pārdošanu ik gadu, uzņēmums var būt pilnībā apmierināts ar savu darbu un tā rezultātiem. Viņu ražotie furgoni spējīgi pārvadāt jebkādu kravu. Tāpēc liela daļu uzņēmumu, kas nodarbojās ar kravu pārvadajumiem, noteikti izvēlās Van Hool furgonus.

Populārākie Van Hool furgoni

Vieni no populārākajiem Van Hool treileriem/furgoniem ir atvērta tipa treileri, kas spēj pārvadāt dažādas ļoti lielas kravas.
Eiropā lielākajā smagās un speciālās tehnikas tirdzniecības portālā, atradīsiet dažādus furgonus un terilerus, kurus pārdod tirgotāji no visas Eiropas.
Lai atrastu Van Hool furgonus, izmantojiet Mascus meklētāju, kā arī Mascus Locator, kas sniegs detalizētu informāciju par to, kur atrodās konkrētais furgons un kas viņu tirgo.