Sludinājumu skaits: 27

Meiller treileri pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Meiller treileri ". Sadaļas "Meiller treileri" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Meiller treileri tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Meiller Trailers

F.X. MEILLER GmbH & Co KG ir treileru ražošanas uznemums, kas atrodas Minhene, Vacija, un tas ir gimenes uznemums jau vairak neka 150 gadus. Šada ilgmužiba liecina par augstu klasi un inovativu darbibu. Uznemuma strada 1500 augstas klases specialistu, kas strada pie piekabju un treileru ražošanas.

Meiller darbiba paredz ciešu sadarbibu ar citiem transporta lidzeklu ražotajiem. Tiek saskanotas specifikacijas un treileri pielagoti dažadiem vilcejiem. Liela dala Meiller piekabju tiek plaši pielietotas atkritumu apsaimniekošanas un buvniecibas nozares.

Popularakie Meiller treilri

Meiller piekabes var iegadaties ka atsevišku produktu vai ka dalu no sistemas, kas versta uz konkretu nozari. Attieciba uz buvniecibu, Meiller piedava pašizgazeju liniju, tostarp: Tris un divvirzienu pašizgazejus, aizmugurejos pašizgazejus, puspiekabes, ka ari asfalta pašizgazejus.

Ši tehnika ir loti plaši pielietojama tieši buvniecibas nozare, jo Mieller piedava piekabes, ko izmato buvgružu izvešanai. Mieller kluvis par lideri peikabju ražošana, kas paredzetas ari bistamu materialu vešanai.