Lietotas tehnikas meklētājs Aizvērt » Paplašinātā meklēšana

  Izvietot pirkšanas sludinājumu
  Mascus Bloga ziņas
  Sludinājumu skaits: 77

  Fruehauf treileri pārdošanā

  Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Fruehauf treileri ". Sadaļas "Fruehauf treileri" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Fruehauf treileri tehniku marku lapās.

  Lasīt vairāk Aizvērt
  sludinājumus/lappusē

  Freuhuf treileri

  Fruehauf NZ treileri tiek ražoti jau 50 gadus. Galvena uznemuma Fruehauf mitne atrodas Jaunzelande. Uznemums ir viens no veiksmigakajiem smagas tehnikas un aprikojuma ražotajiem šaja regiona. Ši uznemuma ražoto piekabju dizains un augsta kavalitate to padarijušas par vadoši treileru un piekabju ražotaju visa pasaule. Fruehauf ražotaju galvenais merkis ir ražot piekabes ar samazinatu svaru un spejam izturet lielaku slodzi.

  Popularakie Fruehuf treileru modeli

  Fruehauf piedava dažada veida treilerus – treilerus lopu parvadašanai, ar aizkaru parklajumu, konteineru parvadašanas treilerus, smagas tehnikas parvadatajtreilerus un speciali pielagojamas piekabes un treilerus. Kopuma ir vairak ka 35 modelu, ko piedava Fruehauf.

  Fruehauf treileri, ka paredzeti lopu parvadašanai ir aprikoti ar gaisa piekari, nerusejoša terauda ½ aizsargiem, LED aizmugurejiem lukturiem, 4 sanu gaismam, dubulto rezerves ritenu parvadataju un citam noderigam lietam. Šiem treileriem ir pieejamas dažadas tehniskas iespejas ašu un stienu dažads augstums un garums, ka ari dažada krasu izvele.
  Piekabes ar aizkaru parklajumu ir ar terauda gridam, nerusejoša terauda konstrukcijam, aluminija diskiem, LED gaismam, 5 sanu gaismam.

  Ir tik daudz un dažadas iespejas ka aprikot šos treilerus, jums atliek tikai izveleties. Ieskatieties portala Mascus, kur ir iespeja atast dažada veida treilerus, ko piedava Fruehauf un ne tikai.