Lietotas tehnikas meklētājs Aizvērt » Paplašinātā meklēšana

  Izvietot pirkšanas sludinājumu
  Mascus Bloga ziņas
  Sludinājumu skaits: 63

  Humbaur treileri pārdošanā

  Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Humbaur treileri ". Sadaļas "Humbaur treileri" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Humbaur treileri tehniku marku lapās.

  Lasīt vairāk Aizvērt
  sludinājumus/lappusē

  Humbaur furgoni

  Portālā Mascus pieejams daudzpusīgs Humbaur furgonu piedāvājums no dažādiem tehnikas pārdevējiem. Humbaur ir Vācijā ražoti furgoni, kas ražoti no ļoti kvalitatīviem materiāliem un to dizains radīts īpaši domājot par drošību.

  Humbaur furgoni pārdošanā

  Plašajā Humbaur sludinājumu klāstā, kas izvietots portālā Mascus ir maza izmēra furgoni, kas nodrošina 600-1000kg pārvadāšanu un ir noderīgi sadzīves vajadzībām, piemēram, pārvedājot mēbeles vai citas nelielas kravas. Portālā pieejami arī profesionālie Humbaur furgoni, kas plaši tiek pielietoti būvniecības nozarē un citās, kur nepieciešams pārvadāt kravas 1600- 2400kg.

  Humbaur ražo arī transportēšanas treilerus, ar kura palīdzību var pārvadāt automašīnu vai divus motociklus, respektīvi, svara amplitūda līdz 2600kg. Ražotājs piedāvā arī cita veida treilerus, piemēram, treilerus ar saldētavām, kas nodrošina līdz -18 gradu aukstumu, treilerus zirgu pārvadāšanai un pat mājlopu pārvadāšanai.

  Arī komercvajadzībām Humbaur ražo treilerus un furgonus.