tehnikas meklētājs Aizvērt » Paplašinātā meklēšana

  Izvietot pirkšanas sludinājumu
  Sludinājumu skaits: 854

  Volvo dzinēji pārdošanā

  Volvo piedāvā plašu dzinēju klāstu, kas ir piemēroti gan preču piegādei pilsētā, piemēram, Volvo D8K dzinējs. Savukārt D5K dzinējs ir mazāks un vieglāks, un ir paredzēts pilnai masai no 10 līdz 16 tonnām. Turklāt tas ir viens no spēcīgākajiem, jaudīgākajiem tirgū pieejamajiem četrcilindru dzinējiem. D5K dzinēja maksimālais griezes moments ir 800–900 Nm, savukārt D8K Volvo dzinējam tas ir 950–1050 Nm, tādējādi būtiski samazinot nepieciešamību mainīt pārnesumus. Lai kādu Volvo FL dzinēju Jūs izvēlētos, iegūsiet nepieciešamo jaudu: 210 vai 240 Zs D5K dzinēja gadījumā, 250 vai 280 Zs D8K dzinēja gadījumā. Visi D5K un D8K dzinēja līmeņi ir sertificēti sintētiskās dīzeļdegvielas izmantošanai (HVO).


  Gadījumā, ja neplānojat iegādāties jaunu Volvo dzinēju, Mascus atradīsiet plašu lietotu Volvo dzinēju klāstu. Šobrīd izvietoti vairāk kā 300 sludinājumu. Atcerieties, ka Mascus nav šo dzinēju tirgotājs. Lai iegūtu informāciju par Volvo dzinējiem, lūdzu, atveriet konkrēto sludinājumu un sazinieties ar pārdevēju, kura kontaktu informācija ir norādīta sludinājuma labajā pusē.

  Lasīt vairāk Aizvērt
  sludinājumus/lappusē

  Volvo nodrošina augstākās klases veiktspēju jebkurā situācijā. Volvo dzinēji ir jaudīgi, ar spēcīgu griezes momentu un augstu efektivitāti. Mascus atradīsiet plašu Volvo dzinēju klāstu no visas pasaules. Jūs varat atlasīt dzinējus pēc modeļa, cenas un valsts.


  Šobrīd pārdošanā FH12 VOLVO dzinēji, kas izstrādāti, lai maksimāli taupītu degvielu. Lai palīdzētu maksimāli izmantot degvielu, Volvo pirmie esam radījuši pasaulē vadošās tehnoloģijas, izstrādājuši inovatīvus pakalpojumus un īpašas degvielas taupīšanas stratēģijas, kas krasi uzlabos Jūsu peļņas rādītājus. Jāatzīmē arī FH16, EC20, FH13 un FM9 lieliskie

  Volvo dzinēji, kas nodrošinās lielisku darba efektivitāti.


  Atcerieties, ka Mascus nav šo dzinēju tirgotājs. Lai iegūtu informāciju par Volvo dzinējiem, lūdzu, atveriet konkrēto sludinājumu un sazinieties ar pārdevēju, kura kontaktu informācija ir norādīta sludinājuma labajā pusē. Gadījumā, ja esat rezerves daļu tirgotājs un vēlaties izvietot savu piedāvājumu Mascus, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu piedāvājumu reklāmas publicēšanai.