Lietotas tehnikas meklētājs Aizvērt » Paplašinātā meklēšana

  Izvietot pirkšanas sludinājumu
  Sludinājumu skaits: 629

  Valtra traktori pārdošanā

  Šeit ir apskatāms pieejamo sludinājumu saraksts, kas izvietoti sadaļā Valtra traktori portālā Mascus. Jūs varat šķirot Valtra traktori pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Lūdzu izmantojiet navigāciju, lai samazinātu meklējamās tehnikas loku.

  Lasīt vairāk Aizvērt
  sludinājumus/lappusē

  Valtra traktoru spēks un jauda

  Jebkuršs nopietnāks fermeris vai lauksaimnieks zina, ka ir jāiegulda smags un liels darbas, lai iegūtu labus rezultātus. Tas izdodas tad, ja ir zināšanas, prasmes un labs aprīkojums, lai darbus paveiktu.
  Priekš tiem, kas grib būt paši labākie Valtra ir spēcīgs sabiedrotais.
  Valtra ir bijis palīgs lauksaimniekiem un būvniecības uzņēmējiem jau 150 gadus, piedāvājot augstas kvalitātes tehniku, kas ir piemērota jebkādas sarežģītības darbu veikšanai. Ir trīs Valtra traktoru pamatmodeļi, kas tiek piedāvāti dažādās kombinācijās. Tieši tāpēc Valtra traktori spēj apmierināt jebkura pircēja vajadzības.

  Populārākie Valtra traktoru modeļi

  Priekš profesionāļiem Valtra piedāvā T sērijas kombainus, kas ir izturīgi, jaudīgi, ietver jaunākās tehnoloģijas un darbus veic efektīvi. Panākumu pamatā ir pieredze un progress un tieši to piedāvā Valtra T-sērija: uzticamība, izturība, kas savienota ar tehniskajiem jauninājumiem atbilstoši šodienas prasībām. Tas padara šos traktorus par neaizstājamiem mūsdienīgā uzņēmējdarbībā sākot no lauksaimniecības un mežistrādes līdz kravu pārvadājumu transportam un kūdras ieguvei. Valtra N-sērijas traktori ar jaudām no 88-160 ZS ir pirmie Valtra modeļu klāstā, kuru izveidē ciešā sadarbībā strādāja inženieri un traktoru lietotāji, un, ja šobrīd raugāmies uz izcilāko tirgū pieejamo savienojumu starp tehniski iespējamo un lietotājam vēlamo šajā traktoru kategorijā, tad tā ir Valtra N-sērija.Izcila vadāmība un pārskatāmība no lielākās kabīnes šajā traktoru klasē, neliels, jaudīgs un kluss dzinējs ar labākajiem degvielas patēriņa rādītājiem, lielākais pieejamais aprīkojuma klāsts-tas viss padara Valtra N-sēriju par labāko iespējamo izvēli. Valtra A sērijas traktori ir turpinājums leģendārajiem Valtra 100-sērijas traktoriem. izturība savienojumā ar savas klases labāko transmisiju un degvielas patēriņu ir lielisks palīgs darbos.

  Visi Valtra traktori izmanto jaudīgo AGCO Sisu motorus, kas pazīstami ar zemo patēriņu. Jāatzīmē, ka Valtra Traktori ir salīdzinoši klusāki nekā citi tirgū piedāvātie.

  Valtra traktori pārdošanā