Sludinājumu skaits: 421

Deutz-Fahr traktori pārdošanā

Šeit ir apskatāms pieejamo sludinājumu saraksts, kas izvietoti sadaļā Deutz-Fahr traktori portālā Mascus. Jūs varat šķirot Deutz-Fahr traktori pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Lūdzu izmantojiet navigāciju, lai samazinātu meklējamās tehnikas loku.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Deutz-fahr Traktori

100 gadus vecais Deutz-fahr uzņēmums ir radījis veiksmes reputāciju, pateicoties inovācijām un labajām attiecībām ar saviem pircējiem.Deutz-fahr traktori ietver elektorniskas un hidraulikas tehniskos risinājumus, kas palīdz lauksaimniekiem iegūt lielāku peļņu.

Traktori apveltīti ar vairākām tehnoloģiju inovācijām, lai apmierinātu lauksaimnieku vajadzības. Deutz-fahr traktoru dizaina galvenās iezīmes ir priekšējās ass atsperojums, kabīnes ar maksimālu pārredzamību, nolīdzsvarots dzinējs. Automātiskās stabilitātes rādītājs, priekšējās iekraušanas iespējas un teleskopiskā hidraulikas iekārtas ir pielāgotas katram traktoram un jebkuram darbam ,kas ir jāveic. Visas šīs iekārtas ar ko ir aprīkoti Deutz- Fahr traktori, padara tos maksimāli efektīvus.

Populārākie Deutz- Fahr traktoru modeļi

Visi Deutz-fahr traktori ir ražoti pēc īpašiem pasūtījumiem. Agrokid modeļi  ir mazākie no Deutz-fahr  traktoriem. Tie īpaši piemēroti augļu dārziem un komunālajām saimniecībām. Tos var aprīkot ar DeLuxe kabīni vai izvēlēties modeļus bez kabīnes. Agroplus S modelis ir pielāgots speciālām vajadzībām, kur vagošana un aršana nav tik nepieciešama. Agroplus F sniedz jaudu un manevrēšanas spējas, kamēr Agrofarm Natural Power modelis ir absolūti unikāls izmantotās eļļas dēļ.

Deutz- Fahr traktori ir aprīkoti ar nākotnes tehnoloģijām, kas palīdz darbu veikšanā. Šie traktori,lai arī aprīkoti ar modernām tehnoloģijām ir par saprātīgām cenām un pieejami jebkuram lauksaimniekam.