Sludinājumu skaits: 664

CLAAS traktori pārdošanā

Šeit ir apskatāms pieejamo sludinājumu saraksts, kas izvietoti sadaļā CLAAS traktori portālā Mascus. Jūs varat šķirot CLAAS traktori pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Lūdzu izmantojiet navigāciju, lai samazinātu meklējamās tehnikas loku.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Claas Traktori

Apvienotās Karalistes Claas traktoru ražotne ir viens no mazākajiem uzņēmumiem, bet viennozīmīgi tas nenozīmē, ka traktori ir zemāku kvalitāti.
Claas piedāvā vienus no labākajiem traktoriem, no plašā traktoru piedāvājumu klāsta.
Uzņēmums guvis popularitāti arī kvalitatīvā klientu atbalsta servisa, kā arī labo cenu dēļ. Jāatzīmē, ka Claas ir viens no vispopulārākajiem “mazajiem” lauksaimniecības un būvniecības aprīkojuma uzņēmumiem.

Populārākie Claas traktoru modeļi

Claas piedāvā neiedomājami plašu papildiespēju klāstu, ko varat iegādāties kopā ar traktoru. Kaut arī Claas ir mazs uzņēmums, tas ražo un piedāvā pircējiem 11 dažādus traktoru modeļus. Sākot no mazāk jaudīgiem Nectis modeļiem- 99z/s , līdz pat ļoti jaudīgam Xerion Track modelim, kam piemīt 380 z/s liela jauda. Šie traktori ir lēti, bet ar ļoti augstu kvalitāti.

Šis ir tas gadījums, kad jūs varat būt drošs, ka iegādāties tehniku no maza uzņēmuma nenozīmē to, ka jūs iegūsiet sliktu kvalitāti. Kā arī šiem traktoriem ir dažādas variēšanas iespējas.

Jā vēlaties iegādāties loietotu Claas traktoru, jūs plašu piedāvājumu klāstu atradīsiet portālā Mascus.