Sludinājumu skaits: 60

CASE traktori pārdošanā

Šeit ir apskatāms pieejamo sludinājumu saraksts, kas izvietoti sadaļā CASE traktori portālā Mascus. Jūs varat šķirot CASE traktori pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Lūdzu izmantojiet navigāciju, lai samazinātu meklējamās tehnikas loku.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Case Traktori

Dibināts 100 gadus senā pagātnē, Case joprojām ražo traktorus, būvniecības tehnikas aprīkojumu un dažādas citas tehniskas ierīces ar kurām darbu paveikt būs vieglāk. Savu darbību Case uzsāka kā traktoru ražošanas uzņēmums un tieši tāpēc jebkuram laiksaimniekam ir pazīstama šī traktora marka. Ir tik daudz un dažādu traktoru no Case, ko fermeri un laiksaimnieki lieto ik dienas visā pasaulē.

Populārākie Case traktoru modeļi pārdošanā

Case MX 135, šis traktors strādā ar 135 z/s lielu jaudu, tam ir 6 cilindru motors, gaisa kondicionieris un droša kabīne, kā arī 4 riteņu piedziņa.

Case CVX170 traktors strādā ar 170 z/s lielu jaudu, tas aprīkots ar 6 cilindru motru,slēgtu kabīni,  CVT, priekšējās ass atsperojums, kā arī atbalsts kabīnei.

Case CS100-4-wD, šis Case traktors ir ar 110 z/s lielu jaudu, tajā ierīkots gaisa kondicionētājs, slēgta kabīne, 4 riteņu piedziņa, priekšējie režģi un tam ir iespēja pievienot iekraušanas aprīkojumu.

Šie ir tikai daži no Case traktoriem, kas mūsdienās ir izplatīti visā pasaulē. Case piedāvā ļoti daudz dažādu modeļu ar iespējām tos papildināt ar dažādu papildaprīkojumu.Ir nopērkami kā lieli tarktori, tā mazi un kompakti, kas strādā ar 80- 99 z/s lielu jaudu un pat vēl mazāki- 18-45z/s. Mazo traktori labi piemēroti dārza vajadzībām. DX Farmall sērijas traktori ir paši mazākie, ko Case piedāvā. Līdz ar to, Case ir noderīgs palīgs kā lielas saimniecības īpašniekam, tā mazdārziņa saimniekam.