Sludinājumu skaits: 324

Scania šasija un piekare pārdošanā

Iegādājoties SCANIA rezerves daļas, tai skaitā šasijas ņemiet vērā, ka lietotām SCANIA šasijām ir tikpat augsta kvalitāte kā pilnīgi jaunām Scania rezerves daļām, tām ir tāda pati garantija, kā arī tās veicina mūsu ilgtspējības mērķu sasniegšanu. SCANIA oficiālie servisi visā pasaulē nodrošina ar rezerves daļām autopiekabes, aizmugures pacēlājus un hidrauliskos un āķa pacēlājus.


Šasija ir transporta līdzekļa iekārtas rāmis, pie kuras piestiprināts tās elementu detaļas un uz kuras balstās mašīnas korpuss. Tāpēc ir ļoti būtiski, lai šasija vienmēr būtu labā tehniskā stāvoklī, jo no tā ir atkarīga ne tikai darba izpildes kvalitāte, bet arī kravas auto vadītāja drošība.


Lai iegādātos šasijas SCANIA automašīnām, atveriet sludinājumu un sazinieties ar pārdevēju, jo Mascus nav šo rezerves daļu tirgotājs. Gadījumā, ja Jūs esat rezerves daļu pārdevējs un vēlaties publicēt savu piedāvājumu Mascus, lūdzu, sazinieties ar mums.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Augstāk Jūs varat apskatīt plašu sludinājumu klāstu, kas publicēts šajā sadaļā. Lai iegādātos šasijas SCANIA automašīnām, atveriet sludinājumu un sazinieties ar pārdevēju, jo Mascus nav šo rezerves daļu tirgotājs. Gadījumā, ja Jūs esat rezerves daļu pārdevējs un vēlaties publicēt savu piedāvājumu Mascus, lūdzu, sazinieties ar mums.


SCANIA ir vairāk kā 1600 servisa centru un 14 000 zinošu apkopes tehniķu visā pasaulē, kas ļauj SCANIA speciālistiem palīdzēt klientiem vienmēr, kad vien tas ir nepieciešams. Portālā Mascus atradīsiet gan SCANIA lietotās automašīnas, gan rezerves daļas, tai skaitā šasijas.

Iegādāties SCANIA rezerves daļas, tai skaitā lietotasšasijas ir droši, jo SCANIA nodrošina augstu kvalitāti ne tikai jaunām rezerves daļām, bet arī lietotām. Tomēr vēlamies Jums atgādināt neviekt naudas pārskaitījumus pirms esat pārliecinājušies par patieso konkrētās rezerves daļas tehnisko stāvokli.