Sludinājumu skaits: 974

Šasijas pardošana- rezerves dalas

Pēdējo desmit gadu laikā ir bijis milzīgs lēciens kravas auto modernizācijā un attīstībā. Tomēr gadiem ejot, šasijas ražošanas pamatprincipi nav mainījušies. Jaunās paaudzes kravas mašīnām pēc izvēles ir iespējams uzstādīt arī pneimatisku un neatkarīgu priekšējo piekari. Šāda konstrukcija kravas mašīnu nedaudz sadārdzina, taču padara komfortablāku un precīzāk vadāmu.

Mascus pārdošanā ir plašs VOLVO, MAN, SCANIA lietotu šasiju piedāvājums no pārdevējiem Latvijā un pasaulē. Atcerieties, ka Mascus nav šasiju pārdevējs. Lai uzzinātu vairāk, Jums jāsazinās ar pārdevēju, kura kontaktu informāciju atradīsiet, atverot sludinājumu.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē
Transportlīdzekļu gadījumā termins "riteņu šasija" ir rāmis plus "ritošais sastāvs", piemēram, dzinējs, transmisija, piedziņas vārpsta, diferenciālis un balstiekārta. Dažkārt mežizstrādē un lauksaimniecībā tiek izmantota tehnika, kas aprīkota ar kāpurķēžu šasiju, kas īpaši labi noder gadījumos, kad augsne ir ļoti slapja. Šasijas ir iespējams iegādāties un uzstādīt atsevišķi bez kravas mašīnas kabīnes vai citām daļām. Portālā Mascus sadaļā "Šasijas" atradīsiet plašu lietotu šasiju piedāvājumu klāstu, kas paredzētas VOLVO, MAN, SCANIA un citām pazīstamu marku kravas mašīnām. Atcerieties, ka Mascus nav šo šasiju tirgotājs. Lai uzzinātu vairāk par konkrēto piedāvājumu, lūdzu, atveriet sludinājumu un sazinieties ar pārdevēju.