Sludinājumu skaits: 3

Krone furgons pārdošanā

Šeit ir meklēšanas rezultāti sludinājumiem, kas izvietoti sadaļā " Krone furgons ". Sadaļas "Krone furgons" sludinājumus iespējams sagrupēt pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Izmantojot meklētāju, Jūs varat paplašināt tehnikas meklēšanu. Aicinam iepazīties ar informāciju par Krone furgons tehniku marku lapās.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Safety un Krone piekabes


Veicot lielas kravas pārvadāšanu, svarīgs ir piekabes jumta pārklājums, lai krava būtu drošībā un to nespētu sabojāt laika apstākļi, vai citi priekšmeti. Tieši tāpēc veicot lielgabarīta kravu pārvadājumus, iesakām izmantot Krone izturīgās un drošās slēgtās piekabes. Uz ceļa ir daudz un dažādu risku, taču Krone ir padomājis par vairākām drošības sistēmām, kas kravu spēs pasargāt no triecieniem vai citiem nelabvēlīgiem apstākļiem.

Krone uzņēmums vienmēr domā arī par dabas aizsardzību, tāpēc neapstājas pie sasniegtā, bet turpina uzlabot tehnoloģijas, lai sniegtu klientiem pašus labākos risinājumus. Funkcionalitāte ir Krone tradīcija. No pašiem pirmsākumiem Krone ir izstrādājusi platformas un tents piekabes, lai veikt pārvadājumus būt ērti, ekonomiski un droši. Jāatzīmē, ka tieši Krone slēgtās piekabes ir visiecienītākās klientu vidū.