Sludinājumu skaits: 1 637

Elektronika pardošana - rezerves dalas

Kontaktdakšas, ABS sensori, apkures sistēmas ir tikai dažas no elektroniskām iekārtām, ar kurām mūsdienās aprīkots gandrīz ikviens mūsdienīgs kravas auto. Ražošanas tehnoloģijām attīstoties, aizvien biežāk sāk izplatīties ziņas par autonomo braukšanu, tomēr pilnīgi robotizētu auto izmantošana nekādā ziņā nav tuvākās nākotnes jautājums. Ar laiku šādas kravas automašīnas varētu palīdzēt uzlabot loģistiku un produktivitāti, jo spētu strādāt bez pārtraukuma, kā arī tas samazinātu nepieciešamību cilvēkiem uzturēties bīstamā vidē.


Līdz tam laikam iesakām ieskatītiem Mascus sadaļā elektroniska un izvēlēties sev nepieciešamās rezerves daļas. Lai atvieglotu elektronisko iekārtu atlasīšanu Jūs varat izmantot meklētāju. Atcerieties, ka Mascus nav šo iekārtu tirgotājs. Lai uzzinātu vairāk par konkrēto elektronisko iekārtu, lūdzu, sazinieties ar pārdevēju.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Mūsdienās ne tikai vieglās automašīnas, bet arī kravas auto ir aprīkoti ar elektroniku- parkošanās sensori, videokamerām, signalizāciju un citām elektroierīcēm, kas būtiski atvieglo autovadītāja ikdienu un nodrošina drošību. Portālā Mascus šobrīd pieejams plašs elektrisko bloku un iekārtu piedāvājums no Latvijas un Eiropas. MAN, Mercedes-benz un DAF ir tikai dažas pārstāvētās markas, kuru elektronikas sludinājumus atradīsiet Mascus.


Lai ātri, efektīvi un droši varētu veikt pārvadājumus jaunākās paaudzes kravas automašīnas ir aprīkotas ar elektriskās stabilitātes programmām, jeb ESP. Šī programma ir labs palīgs brīdi, ja pastāv transportlīdzekļa izslīdēšanas vai apgāšanās risks. ESP uzrauga transportlīdzekļa dinamisko stāvokli un automātiski iejaucas dzinēja vadības un bremzēšanas sistēmā, ja kravas automašīnai draud apgāšanās vai izslīdēšanas riski. Arī adaptīvā krīzes kontroles sistēma ir sistēma, kas atvieglo ikdienu, jo automātiski regulē kravas automašīnas braukšanas ātrumu un attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Pateicoties visām šīm elektroniskajām sistēmām vadītājs var justies droši un veikt savu darbu labi un kvalitatīvi.


Ja Jūs vēlaties iegādāties, kādu no elektronikas iekārtām, kas publicētas portālā Mascus, lūdzu, sazinieties ar pārdevēju, kur tālruņa numuru atradīsiet, atverot sludinājumu. Ja arī Jums ir piedāvājums, kuru vēlaties publicēt portālā Mascus, lūdzu, sazinieties ar mums.