Sludinājumu skaits: 12

Rotējošas ierīces pārdošanā

Šeit varat apskatīt visus kategorijas "rotējošas ierīces" tehnikas sludinājumus, kas ir pārdošanā portālā MASCUS. Lai atlasītu meklēšanas rezultātus no sadaļas "rotējošas ierīces" vai, lai uzsāktu jaunu meklēšanu un atrastu tehniku, rezerves daļas, aprīkojumu izmantojiet brīvā teksta joslu. Klikšķiniet visas markas. Lai apskatītu visus sludinājumus, kas izvietoti sadaļā"rotējošas ierīces"

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē
 • FAE UML/EX 125, Rotējošas ierīces

  FAE UML/EX 125Kopējais novērtējums (1-5): 4, Iepriekšējo īpašnieku skaits: 1, Transportēšanas svars: 1400, Ražošanas valsts: DE, Papildinformācija: For sale FAE UML 125 mulcher. In very good tehnical condition. Around 1200 m/h. Only defects is little bent metal in left bottom corner and

  Rotējošas ierīces
  1 200 h
  Latvija, Baldone

  9 500 EUR
 • BALTROTORS GR105DB, 2018, Rotējošas ierīces

  BALTROTORS GR105DBKopējais novērtējums (1-5): 5, Apkalpošanas vēsture: Jā, Garantija: 2 года, Ražošanas valsts: LV

  Rotējošas ierīces
  2018
  Krievijas Federācija, Карелия, г. Сортавала

  Cena pēc pieprasījuma
 • Rotator 3 t, 2018, Rotējošas ierīces

  Rotator 3 t

  Rotējošas ierīces
  2018
  Polija, Tykocin

  233 EUR
 • John Deere 603, 2017, Rotējošas ierīces

  John Deere Rotator BALTROTORS GR603-2DBKopējais novērtējums (1-5): 5, Ražošanas valsts: LT

  Rotējošas ierīces
  2017
  Polija

  1 047 EUR
 • Indexator Rotatory, zawiesia, części, Rotējošas ierīces

  Indexator Rotatory, zawiesia, części

  Rotējošas ierīces

  Polija

  Cena pēc pieprasījuma
 • Indexator F071108, 2018, Rotējošas ierīces

  Indexator F071108Kopējais novērtējums (1-5): 5

  Rotējošas ierīces
  2018
  Polija, Białystok

  1 087 EUR
 • Bromspaket MPB-2 Skotare, Rotējošas ierīces

  Bromspaket MPB-2 Skotare

  Rotējošas ierīces

  Zviedrija, LIT

  401 EUR
 • Reservdelar MPB-2 Skotare/Skördare, Rotējošas ierīces

  Reservdelar MPB-2 Skotare/Skördare

  Rotējošas ierīces

  Zviedrija, LIT

  14 EUR
 • Indexator Tiltrotor, 2010, Rotējošas ierīces

  Indexator Tiltrotor

  Rotējošas ierīces
  2010
  Zviedrija, Koppom Maskin Charlottenberg

  5 722 EUR
 • Bromspaket MPB-2 Skördare, Rotējošas ierīces

  Bromspaket MPB-2 Skördare

  Rotējošas ierīces

  Zviedrija, LIT

  668 EUR
 • Baltrotor FR 20, Rotējošas ierīces

  Baltrotor FR 20Kopējais novērtējums (1-5): 3

  Rotējošas ierīces

  Dānija

  402 EUR
 • Gusella GB42SR4/K, 2014, Rotējošas ierīces

  Gusella GB42SR4/KTransportēšanas svars: 495, Ražošanas valsts: IT

  Rotējošas ierīces
  2014
  Rumānija, Ciucea

  4 850 EUR

Mežsaimniecībai vienmēr bijusi ļoti liela nozīme un šīs nozares pirmsākumi meklējami jau tālā pagātnē. Ļoti liela nozīme ir mežu apsaimniekot un izstrādāt nenodarot ļaunumu dabai, tāpēc būtiski ir izvēlēties tādu tehniku, kas ir efektīva, bet tajā pat laikā dabai draudzīga un saudzīga. 20% no Latvijas valsts eksporta ieņēmumiem ir saistīti ar meža nozares produkciju, kuras vērtība ar katru gadu palielinās. Tāpēc vēl jo vairāk ir jādomā par saudzīgu un gudru meža izstrādes procesu.

Lai jau nozāģētos un atzarotos kokus izvestu no meža ir nepieciešams kvalitatīvs un mūsdienīgs forvarders. Šobrīd vieni no populārākajiem forvarderu zīmoliem ir: Valmet, Timberjack, Komatsu, John Deere, kā arī Ponsse.

Visiem Ponsse forvarderu modeļiem ir pietiekami liela jauda, un ar tiem var strādāt dažādos darba apstākļos un visnelabvēlīgākos grunts apstākļos. Īpaši labā pašsvara un celtspējas attiecība, visīsākais apgriešanās rādiuss savā lieluma klasē un izmēri, kas sadala svaru vienādi uz visiem riteņiem. Savukārt John Deere viens no piedāvātajiem forvarderiem ir mašīna, kas īpaši piemērota darbam kopšanas cirtēs mitrās un mīkstās augsnēs. Aprīkota ar līmeņojamu rotējošo kabīni un PowerTech Plus dzinēju.

Izstrādājot Ponsse forvarderus, ražotāji ir ņēmuši vērā lietotāju vēlmes attiecībā uz efektivitāti, drošumu un pieejamību. Pateicoties to lielajai vilktspējai un spējai pārvietoties smagos grunts apstākļos, kravas var pārvietot ātri un bez aizķeršanās. PONSSE forvarderu saime aptver visas lielumu kategorijas – sākot no 10 tonnīgā PONSSE Gazelle līdz 20 tonnīgajam PONSSE Elephant King.

1910G ir lielākā no John Deere piedāvātā forvarderu kāsta. Šim modelim ir modernizēts dzinējs, uzlabota piedziņas hidraulika, automatizācija, kravas nodalījums un priekšējais rāmis.

Mašīna piemērota darbam slīpumā, aprīkota ar līmeņojošo kabīni, kas nodrošina labu pārredzamību un ātru, precīzu iekraušanu.

Portālā Mascus Jūs atradīsiet gandrīz 500 dažādu marku un modeļu forvarderus, kas būs lieliski palīgi Jūsu mežizstrādes darbu veikšanai. Gadījumā, ja neatrodat nevienu sludinājumu, kas atbilst Jūsu vajadzībām, aicinām Jūs izvietot pirkšanas sludinājumu. Šo sludinājumu saņems visi Mascus lietotāji, kas atzīmējuši, ka piedāvā tirdzniecībai forvarderus.