tehnikas meklētājs Aizvērt » Paplašinātā meklēšana

  Izvietot pirkšanas sludinājumu
  Sludinājumu skaits: 972

  Maiņvērsējarkli pārdošanā

  Maiņvērsējarkls ir ļoti efektīvs palīgs zemes apstrādei. Dažādi augsnes un laika apstākļi prasa ātri pielāgot darba platumu, lai varētu pilnībā izmantot ekoloģiskās un ekonomiskās situācijas. Piemēram, Lemken VariTitan arkli ir ar plašu pielāgošanas iespēju, kas nodrošina visaugstāko iespējamo ražīgumu attiecīgajos apstākļos. Kverneland piedāvā uzkarināmos maiņvērsējarklus un pusuzkarināmie maiņvērsējarklus. Šie arkli ir viegli un izturīgi. Rāmja konstrukcija un jauna uzkares galva ir paredzēta lai samazinātu arkla svaru, vienlaikus garantējot Kverneland vērtības- augstu kvalitāti un ilgu darba mūžu pat vissmagākajos augsnes apstākļos. Mascus atradīsiet vairāk kā 1730 maiņvērsējarkli pārdošanā.

  Lasīt vairāk Aizvērt
  sludinājumus/lappusē

  Vēlamies Jūs iepazīstināt ar informāciju, kas var noderēt lietojot maiņvērsējarklus. Konkrēti šajā gadījumā aprastīsim, kā lietot Kverneland maiņvērsējarklus. Pirms arkla uzstādīšanās ir jānoregulē traktora aizmugurējie riteņi. Lai pirmās vagas platums būtu pareizs, ieteicamais attālums ir 120–160 cm, bet regulējums 120 vai 160 cm atšķiras atkarībā no traktora modeļa. Ieteicams, lai attālums starp priekšējo riteņu iekšpusi būtu par 2–10 cm lielāks nekā aizmugurējiem riteņiem. Arot nogāzēs vai gadījumos, kad aizmugurējie riteņi ir ļoti plati, 5–10 cm lielāks priekšējo riteņu attālums ir priekšrocība.

  Būtiski nomērīt arī gaisa spiedienu riepās, jo vienas un tās pašas ass riepās spiedienam jābūt vienādam. Lai arkla leņķis būtu vienāds, arot gan uzlabo, gan kreiso pusi, vertikālo atsaišu garumam jābūt vienādam. Apakšējām atsaitēm brīvi jākustas uz sāniem. Kad apakšējās atsaites ir fiksētas, to kustības gājienam uz kreiso pusi jābūt vienādam ar gājienu uz labo pusi. Šķērsasij arkla uzkarē jābūt vidus stāvoklī.Iespējams lietot atšķirīga lieluma un garuma šķērsasis. II kategorijas šķērsass ir standarts 2–4 lemešu arkliem. III kategorijas šķērsass ir standarts 5–7 lemešu arkliem.

  Liela nozīme, lai priekšlobītāji pie visiem korpusiem ir piemontēti vienādi. Tie jānoregulē tā, lai to darba dziļums būtu 3–5 cm. Ja arums ir dziļš vai tīrumā ir daudz visādu atlieku, dziļāks priekšlobītāju darbs būs priekšrocība. Ja arklam ir uzmontēti stūrgrieži, tiem jābūt uzmontētiem uz visiem korpusiem vienādi. Griezējdisku darba dziļums jānoregulē tā, lai 1/3 diska būtu zemē. Attālums starp lemesi un disku nedrīkst būt mazāks par 5 cm. Jāpievērš uzmanība vai automātiskā aizsardzības sistēma ir uzstādīta pareizi- attālumam starp atsperu tapu centriem jābūt 70 cm. Uzsākot aršanu, noteikti jāpārbauda arī aršanas dziļums, lai nepieciešamības gadījumā varētu veikt izmaiņas.

  Mascus izvietoti vairāk kā 400 Kverneland maiņvērsējarkli un vairāk kā 200 Kuhn , ÖVERUM un Lemken arkli pārdošanā. Atradīsiet arī Agrolux, Unia, Gregoire-Besson, Pöttinger, Amazone un citu marku maiņvērsējarklus no Latvijas un visas pasaules. Ņemiet vērā, ka Mascus nav šīs tehnikas tirgotājs vai izplatītājs. Lai uzzinātu vairāk par tehniku, lūdzu, atveriet konkrēto sludinājumu un sazinieties ar pārdevēju.