Mascus Bloga ziņas
Sludinājumu skaits: 460

Takeuchi mini ekskavatori < 7 t pārdošanā

Pārskatiet sludinājumu sarakstu, kas izvietots zem kategorijas Takeuchi mini ekskavatori < 7 t portālā Mascus. Jūs varat šķirot Takeuchi mini ekskavatori < 7 t pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Lūdzu izmantojiet brīvā teksta meklētāju, lai atrastu vēlamo tehniku.
Ieksatieties Marku lapās un uzziniet vairāk par Takeuchi mini ekskavatori < 7 t.
Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Takeuchi Mini iekrāvēji / Mini ekskavatori

Takeuchi mini ekskavatori, ir labi zināmi savā nozarē kā augstas kvalitātes tehnika ar labām darba spējām un ilgu izturību. Ar 13 modeļiem starp kuriem iespējams izdarīt izvēli Takeuchi ir vērtīgs ieguvus, jo tiks galā ar jebkādu projektu, kur nepieciešama rakšana.

Populārākie Takeuchi mini ekskavatoru/iekrāvēju modeļi

Mazākais no modeļiem ir TB108. Tas sver tikai 835kg, lai arī neliels, tomēr ar labām darba spējām tas būs ideāli piemērots nelieliem darbiem saimniecībās, piemēram, baseina vai dīķa rakšanai. Tam ir ispēja mainīt ar hidraulikas palīdzību attālumu starp riteņu rāmi, lai nodrošinātu nepieciešamo stabilitāti.

Vispopulārākais Takeuchi mini ekskavators ir TB016. Tā svars ir aptuveni 1600kg un tas ir nedaudz lielāks par TB108. Šim modelis drošībai arī ir iespēja uzlikt slēgtu kabīni, jūs varēsiet izvēlēties starp TOPS/FOPS nojumēm. Šim modelim ir uzstādīts drošības mehānisms, kas like dzinējam izslēgties, ja eļļas spiediens kļūs pārāk zems vai ja uzkarst motors.

Ja jums darbā ir nepieciešama lielāka drošība, tad izvēlieties FR līnijas Takeuchi mini ekskavatorus. TB138FR, TB153FR un TB180FR ir aprīkoti ar labu drošības sitēmu, kas neļauj kustēties, bet like stāvēt tehnikai stabili. Katrs no šiem mini ekskavatoriem ir aprīkots ar slēgtu kabīni un mainīgas plūsmas hidraulikas un servo kontroli.

14 tonnu smago TB1140 Takeuchi būs piemērots lielu darbi veikšanai. Tas aprīkots ar 62kw dīzeļmotoru un kabīni ,kas spēj pagriezties par 360 garādiem, tas būs ideāls palīgs lielos darbos.