Lietotas tehnikas meklētājs Aizvērt » Paplašinātā meklēšana

  Izvietot pirkšanas sludinājumu
  Sludinājumu skaits: 21 945

  Hidraulika pardošana - rezerves dalas

  Hidraulika ir zinātne par šķidrumu līdzsvara un kustības likumsakarībām. Hidraulika kā zinātne izveidojās 15. gadsimta vidū. Pirmsākumi meklējami Grieķijā, kur grieķi konstruēja sarežģītas ūdens un hidrauliskās enerģijas sistēmas. Senajā Romā hidraulikai bija daudz un dažādi pielietojumi, ieskaitot sabiedrisko ūdensapgādi, neskaitāmus akveduktus un dzirnavas.


  Franču rakstnieks, matemātiķis un fiziķis Blēzs Paskāls (1623-1662) pētīja šķidruma hidrodinamiku un hidrostatiku, koncentrējoties uz hidraulisko šķidrumu principiem. Viņa izgudrojumi ietver hidraulisko presi, kas reizināja mazāku spēku, kas darbojās uz mazāku teritoriju, piemērojot lielāku spēku, kas bija lielākajā platībā, un to pārnesa ar tādu pašu spiedienu (vai vienādu spiediena maiņu) abās vietās.


  Laikam ejot tika radītas hidrauliskās sistēmas, kas plaši tiek pielietotas arī mūsdienās, piemēram, hidaruliskās piedziņas sistēma, kas izmanto hermetizētu hidraulisko šķidrumu, lai darbinātu hidrauliskās iekārtas. Termins hidrostatika attiecas uz enerģijas pārnešanu no spiediena atšķirībām, nevis no plūsmas kinētiskās enerģijas.


  Interneta tirgus vietnē Mascus, atradīsiet plašu rezerves daļu piedāvājumu sadaļā "Hidraulika". Ja vēlaties iegādāties rezerves daļas, atveriet sludinājumu un sazinieties ar pārdevēju, kas norādīts pie konkrētā sludinājuma. Gadījumā, ja vēlaties izvietot savu rezerves daļu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu informāciju par reklāmas iespējām Mascus.

  Lasīt vairāk Aizvērt
  sludinājumus/lappusē

  Mascus ir pasaulē lielākā smagās un speciālās tehnikas tirgus vietne internetā, kur varat iegādāties un pārdot dažāda veida rezerves daļas, tai skaitā hidraulikas iekārtas un rezerves daļas. Pirkšana un pārdošana portālā Mascus ir vienkārša- atveriet sludinājumu un labajā pusē apskatiet pārdevēja kontaktinformāciju. Nosūtiet pārdevējam ziņu vai zvaniet pa tālruni.


  Gadījumā, ja Jūs esat rezerves daļu tirgotājs un vēlaties izvietot sludinājumus Mascus, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu piedāvājumu. Mascus izvietotie hidraulikas sludinājumi ir redzami 58 valstīs. Pie katra sludinājuma iespējams izvietot līdz 24 attēliem, kā arī PDF failus un video.