Sludinājumu skaits: 1 036

Elektronika pardošana - rezerves dalas

Elektroniskās sistēmas paredzētas elektromagnētiskās enerģijas, elektriskā signālu pārveidošanai, informācijas uzkrāšanai, apstrādei un pārraidei. Elektroniskās komponentes ir detaļas, no kurām saslēdz shēmas. Šādas detaļas var būt mikroshēmas, rezistori, kondensatori, pagātnē arī radiolampas. Komponentes pašas var būt shēmas un sastāvēt no daudzām elektronierīcēm, piemēram mikroshēmas var saturēt tūkstošiem tranzistoru.


Elektroniskās komponentes iedala aktīvajās un pasīvajās. Aktīvās komponentes patērē barošanas avota enerģiju, tāpēc to izejas signāla jauda var būt lielāka nekā ieejas signāla jauda. Piemēram, pastiprinātāji, ģeneratori un ciparu shēmas ir pieskaitāmi pie aktīvajām komponentēm, savukārt transformatori, kondensatori, induktivitātes spoles un rezistori pieskaitāmi ir pasīvās komponentes. Pasīvās komponentes patērē ienākošā signāla enerģiju, kā rezultātā izejas signāla jauda vienmēr ir mazāka par ienākošo.


Mūsdienās vieglais un kravas transports nav iedomājam bez elektroniskām sistēmām, kas būtiski atvieglo vadītāja darbu un sniedz papildus drošību. Piemēram, ļoti populāra ir ESP, jeb Elektroniskā Stabilitātes Programma, kas paredzēta gadījumos, kad ir iespējams transportlīdzekļa izslīdēšanas vai apgāšanās risks. Tā kā vadītājam ir jāspēj rīkoties šādā situācijā ļoti ātri, tad šī programma nodrošina papildus drošību. Zemāk apskatiet sludinājumus, kas izvietoti sadaļā "Elektronika".

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Mūsdienās vieglais un kravas transports nav iedomājam bez elektroniskām sistēmām, kas būtiski atvieglo vadītāja darbu un sniedz papildus drošību. Piemēram, ļoti populāra ir ESP, jeb Elektroniskā Stabilitātes Programma, kas paredzēta gadījumos, kad ir iespējams transportlīdzekļa izslīdēšanas vai apgāšanās risks. Tā kā vadītājam ir jāspēj rīkoties šādā situācijā ļoti ātri, tad šī programma nodrošina papildus drošību, pastāvīgi uzrauga transportlīdzekļa dinamisko stāvokli un automātiski iejaucas dzinēja vadības un bremzēšanas sistēmā, ja kravas automašīnai draud apgāšanās vai izslīdēšana. Tādēļ tā – vēl labāk par visprasmīgāko autovadītāju – spēj ātri novērtēt situāciju un fizikas likumu robežās saglabāt kontroli pār transportlīdzekli.


Mascus atradīsiet dažādas lietotas un jaunas elektronikas sistēmas un rezerves daļās, kas paredzētas BOBCAT, VOLVO, KOMATSU un citai smagai un speciālai tehnikai. Atcerieties, ka Mascus nav šo rezerves daļu tirgotājs. Lai uzzinātu vairāk, Jums jāsazinās ar pārdevēju. Atveriet sludinājumu, un labajā pusē būs iespēja aizpildīt saziņas formu, kuru nosūtīt pārdevējam.