Sludinājumu skaits: 1 473

Caterpillar lietoti ekskavatori-iekrāvēji pārdošanā

Caterpillar ir viens no populārākajiem zīmoliem būvniecības nozarē. 90 gadu laikā Caterpillar ir ieguldījis investīcijas un smagu darbu, lai pilnveidotos un sniegtu saviem klientiem labākos tehnikas risinājumus savā nozarē. Portālā Mascus Latvija atradīsiet Caterpillar būvniecības tehniku no visas pasaules, tai skaitā Latvijas. Lai uzzinātu vairāk par tehniku, kas izlikta pārdošanā, lūdzu, sazinieties ar pārdevēju.
Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Caterpillar Ekskavatori- iekrāvēji

Ja jūsu uzņēmums nodarbojas ar būvniecības vai ēku nojaukšanas darbiem, tad iespējams jums būs nepieciešams palīgs, mēs iesakām Caterpillar ekskavatorus- iekrāvējus. Caterpillar piedāvā ļoti plašu ekskavatoru- iekrāvēju klāstu, kam ir iespēja pievienot dažādu papildaprīkojumu atkarībā no veicamo darbu specifikas, piemēram, urbi vai āmuru. Caterpillar ekskavatori nelielā izmēra dēļ ir lieliski piemēroti darbiem nelielos būvniecības projektos.

Populārākie Caterpillar ekskavatori- iekrāvēji

Kā zināms, visi būvniecības uzņēmumi izmanto ekskavatorus savu darbu veikšanai. Vieni no izplatītākajiem Caterpillar ekskavatoriem, kurus izmanto buvniecības uzņēmumi ir Caterpillar 420E vai 450E. Ieguldītie līdzekļi Caterpillar ekskavatora iegādei ļoti ātri atmaksāsies, jo darba apjoms palielināsies, tā kā darbi būs paveicami daudz ātrāk.

Diemžēl, jaunas tehnikas iegāde nemaksā tik lēti, tāpēc portālā Mascus var atrast ļoti plašu lietotu Caterpillar ekskavatoru- iekrāvēju klāstu.

Populārākie “CAT” ekskavatori- iekrāvēji portālā Mascus:

Caterpillar 428C, Caterpillar 428D, Caterpillar 432D, Caterpillar 422E, Caterpillar 428 B, Caterpillar 428, Caterpillar 428E