Sludinājumu skaits: 3

International lauksaimniecības kombaini pārdošanā

Šeit ir apskatāms pieejamo sludinājumu saraksts, kas izvietoti sadaļā International lauksaimniecības kombaini portālā Mascus. Jūs varat šķirot International lauksaimniecības kombaini pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Lūdzu izmantojiet navigāciju, lai samazinātu meklējamās tehnikas loku.
Ieksatieties Marku lapās un uzziniet vairāk par International lauksaimniecības kombaini.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

Ražas novākšanas kombaini

Galvenais graudu novākšanas kombainu uzdevums ir atvieglot ražas novākšanu, veicot graudaugu novākšanas procesus daudzu hektāru platībās. Ražas novākšanas kombaini pļauj, veic kulšanas darbus un šķiro kviešus, auzas, rudzus un linus. Ar kombainiem ir iespējams pļaut, vētīt, kult un veikt citas darbības, nomainot to papildaprīkojumu

Dažkārt apstrādājamais lauks atrodas slīpās nogāzēs un to apstrāde ir iespējama tikai tad, ja tiek izmantota augstas kavlitātes hidrauliska tehnika. Laikam ejot nomainījusies ne tikai kombainu tehniskā kvalitāte, bet arī vadītāju kabīnes. Mūsdienās tiek likts ļoti liels uzsvars uz to, lai vadītājam būtu droši un ērti veikt visas vajadzīgās operācijas, jo tas palīdz ražu novākt savlaicīgi. Portālā Mascus ir atrodams ļoti plašs ražas novākšanas kombainu klāstsno visas pasaules.