Lietotas tehnikas meklētājs Aizvērt » Paplašinātā meklēšana

  Izvietot pirkšanas sludinājumu
  Mascus Bloga ziņas
  Sludinājumu skaits: 77

  Geringhoff lauksaimniecības kombaini pārdošanā

  Šeit ir apskatāms pieejamo sludinājumu saraksts, kas izvietoti sadaļā Geringhoff lauksaimniecības kombaini portālā Mascus. Jūs varat šķirot Geringhoff lauksaimniecības kombaini pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Lūdzu izmantojiet navigāciju, lai samazinātu meklējamās tehnikas loku.
  Ieksatieties Marku lapās un uzziniet vairāk par Geringhoff lauksaimniecības kombaini.

  Lasīt vairāk Aizvērt
  sludinājumus/lappusē

  Informācija par ražas novākšanas kombainiem

  Kopš 1834. Gada, ražas novākšanas kombaini tiek pielietoti labības lauku apstrādei, tieši tāpēc tos dēvē par kombainiem, jo tie veic vairākas funkcijas. Tie atšķiras tikai izmēros, zīmolos un papildaprīkojumā. Mūsdienās nav iedomājama ražas veiksmīga novākšana bez kāda no šīm mašīnām, kas spēj veikt vairākas darbības vienlaicīgi. Geringhoff zīmols tiek izmatots ne tikai lauksaimniecībā, bet arī kuģniecībā, rūpniecības un būvniecības nozarēs.

  Laikam ejot, ražas novākšanas kombaini ir uzlaboti un modernizēti, lai sniegtu labāku rezultātu. Ražas novākšanas kombaini pļauj, veic kulšanas darbus un šķiro kvieši, auzas, rudzus un linus. Šie procesi ir iespējami, pateicoties regulējamam aprīkojumam, kas dod iespēju izmantot ražas novākšanas kombainus dažādos veidos . Dažkārt apstrādājamais lauks atrodas slīpās nogāzēs un to apstrāde ir iespējama tikai tad, ja tiek izmantota ausgtas kavlitātes hidrauliska tehnika. Portālā Mascus ir atrodams ļoti plašs ražas novākšanas kombainu klāstsno visas pasaules.