Sludinājumu skaits: 4

Cressoni lauksaimniecības kombaini pārdošanā

Šeit ir apskatāms pieejamo sludinājumu saraksts, kas izvietoti sadaļā Cressoni lauksaimniecības kombaini portālā Mascus. Jūs varat šķirot Cressoni lauksaimniecības kombaini pēc cenas, izlaiduma gada vai valsts. Lūdzu izmantojiet navigāciju, lai samazinātu meklējamās tehnikas loku.
Ieksatieties Marku lapās un uzziniet vairāk par Cressoni lauksaimniecības kombaini.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē

CRESSONI uzņēmuma vēsture:

CRESSONI uzņēmums atrodas Ziemeļitālijā un ir līderis lauksaimniecības tehnikas aprīkojuma piegādāšanā visā Eiropā. Uzņēmums specilizējas ražas novākšanas kombainu ražošanā. Galvenais uzsvars tiek likts uz ražas novākšanas kombainu papildaprīkojuma ražošanu, kas paredzēts kukurūzas, graudaugu, saulespuķu, sojas ražas novākšanai. Cressini uzņēmums tika dibināts 1967. gadā un ir zināms, kā ļoti izturīgas tehnikas ražotājs.

Kas ir ražas novākšanas kombaini un kāds ir to pielietojums?

Kombaini ir lauksaimniecības tehnika , ko izmanto ražas graudu kultūru apstrādei. Piemēram, Cressoni ražas novākšanas kombaini pļauj, veic kulšanas darbus un šķiro kvieši, auzas, rudzus un linus. Šie procesi ir iespējami, pateicoties regulējamam aprīkojumam, kas dod iespēju izmantot Cresson ražas novākšanas kombainus dažādos veidos un dažādos slīpumos. Dažkārt apstrādājamais lauks atrodas slīpās nogāzēs un to apstrāde ir iespējama tikai tad, ja tiek izmantota ausgtas kavlitātes hidrauliska tehnika. Dažādu dizainu Cressoni lietoti ražas novākšanas kombaini ir balstīti uz jaunākajām tehnoloģijām. Parasti tiek apvienoti rotējošie cilindri priekšā, kas ļautu rūpīgu graudu atlasi, bet no pārējā atdala graudus no salmiņiem. Rotācija darbojas, izmantojot centrbēdzes tehnoloģiju, lai nodrošinātu graudu izvēli. Centrbēdzes sistēma ļauj ātrāku novākšanas un un sēkas atlases veikšanu. Cita Cressoni komabinu sērija- Stacsol, ir paredzēta tieši saules puķu ražas novākšanai. Šie Cressoni lietoti ražas novākšanas kombaini ir aprīkoti ar CRX un SOJAFLEKS aprīkojumu.