Sludinājumu skaits: 3

Padeves iekārtas pārdošanā

Šeit varat apskatīt visas tehnikas vienības, kas izvietotas sadaļā "padeves iekārtas". Klikšķiniet visas lietotas tehnikas markas, kas atrodās sadaļā "padeves iekārtas", ja vēlaties apskatīt tehnikas sludinājumus, kas sagrupēti pēc markas sadaļā "padeves iekārtas". Varat izmantot arī brīvā teksta joslu, lai apskatītu tās markas tehnikas vienības, kuras Jūs interesē.

Lasīt vairāk Aizvērt
sludinājumus/lappusē
 • Westfield WR Auger, 2018, Padeves iekārtasWestfield WR AugerKopējais novērtējums (1-5): 5, Pēdējā tehniskā apskate (datums): 2017

  Padeves iekārtas
  2018
  Dānija, Hedensted

  3 303 EUR
 • Kongskilde Kornsnegl, Padeves iekārtasKongskilde Kornsnegl

  Padeves iekārtas

  Dānija

  161 EUR
 • Miedema ML1985, 2011, Padeves iekārtasMiedema ML1985

  Padeves iekārtas
  2011
  Nīderlande, Duizel

  Cena pēc pieprasījuma

Kultivatori ir neatņemami palīgi dārza un lielāku lauku apstrādes darbos, jo neatkarīgi no dārza vai lauka rakstura un veida, tajā vienmēr ir augsne. Rūpīgāk un gādīgāk apkopjot augsni, tā dos dāsnāku ražu. Kultivatoriem uz dažādā ātrumā rotējošām asīm novietoti rotori un riteņi. Ar šo rotācijas ātruma starpību kultivators labāk tiek galā ar cietām, nomīdītām augsnēm un ir neizstājams palīgs smagos darba apstākļos. Lemken, VÄDERSTAD, Horsch, kā arī Kverneland un Kuhn ir tikai daži no tirdzniecībā izliktiem kultivatoriem portālā Mascus. Šobrīd pārdošanā vairāk kā 17000 kultivatoru no Latvijas, kā arī citām valstīm. Atcerieties, ka Mascus nav šo kultivatoru pārdevējs, lai iegūtu informāciju Jums jāsazinās ar pārdevēju. Pārdevēja kontaktu informācija ir redzama pie sludinājuma, to atverot.