Konecranes SMV SL20-1200A - Sago Top Quality
Zīmols / modelis
Ražošanas gads
1998
Darba stundu skaits
13 049 h
Valsts
Vācija
Vispārējā pakāpe
1
Mascus ID
33E76DC1
IZCENOJUMS
Izvēlieties valūtu
Price
PAPILDUS INFORMĀCIJA
Noliktavas Nr.
4186low
Max. celtspēja
20 000 kg
Pacelšanas augstums
4 000 mm
Pacelšanas masts
Vienpusējs
Attālums nos maguma centra
1 200 mm
Riepu tips
Super atsperīgs
Dakšas garums
2 400 mm
Pievada augstums
3 900 mm
Kabīne
Slēgts
Dzinējs
Diesel
Priekšējo riepu izmēri
Aizmugurējo riepu izmēri
Transportēšanas svars
36 400 kg
Transportēšanas izmēri (GxPxA)
5900 x 3300 x 3900 mm