Kalmar DCG220-12
Zīmols / modelis
Kalmar DCG220-12
Ražošanas gads
2016
Darba stundu skaits
14 477 h
Mascus ID
65519C4E
Pacelšanas augstums
4 500 mm
Pacelšanas masts
Divpusējs
Attālums nos maguma centra
1 200 mm
Dakšas ratiņi
Integrāla sānu maiņa
Pievada augstums
4 070 mm
Kabīne
Slēgts
Dzinējs
Cummins QSB 6.7 260
Papildinformācija
Hjulmontering: Trækhjul styrehjul Maskinlængde (mm): 6090 Maskinbredde (mm): 3050 Førerpladsudstyr: Solgardin v/toprude|Aircondition|Justerbar ratstamme|Stof sæde|Bakkamera|Visker/vasker frontrude|Luftaffjedret sæde|Sidespejle|Visker/vasker bagrude 24V|2 x 12V udtag|Armlæn venstre|Visker/vasker toprude 24V|USB port|Nødstop Lys: Ekstra arbejdslys for|Arbejdslys|Belysning til offentlig vej|Blitzblink Udstyr: Tvillinghjul|Centralsmøring