Kalmar DC20-1200
Produktu grupa
Dīzeļa autoiekrāvēji
Zīmols / modelis
Kalmar DC20-1200
Ražošanas gads
1990
Darba stundu skaits
11 500 h
Valsts
Vācija
Vispārējā pakāpe
Mascus ID
EEB041C4
Pacelšanas augstums
6 000 mm
Pacelšanas masts
Divpusējs
Attālums nos maguma centra
1 200 mm
Riepu tips
Pneimatisks
Dakšas garums
2 400 mm
Pievada augstums
4 800 mm
Kabīne
Bez kabīnes/citi
Transmisija
Clark
Dzinējs
Diesel - Volvo
Priekšējo riepu protektora atlikums
80 - 100%
Aizmugurējo riepu protektora atlikums
60 - 80%
Priekšējo riepu izmēri
Aizmugurējo riepu izmēri
Transportēšanas izmēri (GxPxA)
6100 x 3050 x 4800 mm