UniCarriers 100DTFVI610EPM
Produktu grupa
Augsta līmeņa pasūtījumu komplektētāji
Zīmols / modelis
UniCarriers 100DTFVI610EPM
Ražošanas gads
2018
Darba stundu skaits
1 197 h
Mašīnas atrašanās vieta
Enschede
Valsts
Nīderlande
Mascus ID
A10985A9
PAPILDUS INFORMĀCIJA
Noliktavas Nr.
UE-441702
Ražotāja numurs
EPM219747
Max. celtspēja
1 000 kg
Pacelšanas augstums
6 100 mm
Pievada augstums
2 670 mm
Dakšas garums
1 150 mm
Akumulatora zīmols
Celectric
Akumulatora spriegums
24 V