Toyota 7FBEST10 - TRIPLEX 6 m - 909 Stunden !!!
Drukāt
INFORMĀCIJA
Produktu grupa
Elektriskie autoiekrāvēji
Zīmols / modelis
Ražošanas gads
2022
Darba stundu skaits
909 h
Valsts
Austrija
Vispārējā pakāpe
Mascus ID
33EFC671
IZCENOJUMS
Izvēlieties valūtu
Price
Attālums nos maguma centra
500 mm
Pacelšanas augstums
6 010 mm
Brīvais pacēlājs
1 995 mm
Pievada augstums
2 540 mm
Pacelšanas masts
Trīspusējs
Kabīne
Slēgts
Riepu tips
Super atsperīgs
Dzinējs
Electric
Transportēšanas izmēri (GxPxA)
0 x 0 x 2540 mm
Dažādi piederumi- papildaprīkojums
Seitenschieber, 3. Ventil, 4. Ventil, Dachabdeckung, Vollfreihub, CE Zertifikat,
Papildinformācija
Seitenschieber NEU !!!
welift gmbh
Telefunkenstrasse 19 4840 Vöcklabruck Oberösterreich Austrija